TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
907 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Firma Yetkilisi
  • ADRES: İmes San. Sit. C Blok 306. Sk. No: 6 Y. Dudullu Org. 34776 Ümraniye İstanbul
  • TELEFON: 0 216 526 01 17
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

İstanbul Lift olarak kurulduğumuz yıldan itibaren deneyimlerimiz ışığında sahip olduğumuz bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterilerimizle paylaşmanın haklı gururunu hergün artan bir şevkle yaşamaktayız.

 

2000 yılında Kleemann firmasıyla başlayan sektör tecrübesini 3 yıl önce İda ile pekiştiren ve son 1 yıldır İstanbul Lift markası ve İda İstanbul Lift Asansör firma adıyla İmes Sanayi Sitesinde yer alan firmamız, müşterilerinin her ihtiyacına cevap verebilecek bir yapı oluşturmuştur.

 

Öncelikle İda otomatik kapıların İstanbul satışını yapan firmamız, Türkiye distribütörü olduğumuz İtalyan GEM dişlili ve Çin HEPU POWER dişlisiz makinelerin ve Savera rayların Türkiye satışını gerçekleştirmektedir.

 

Paket asansör konusunda uzmanlaşmış ve 20 yıla yaklaşan tecrübeli kadromuz ile makine daireli ve dairesiz paket asansörler, 4:1 ve 2:1 yük asansörleri, ağır tonajlı ve özel hidrolik asansörler, panoramik asansörler, engelli asansörleri ile her tür özel projede hizmet verebilmekteyiz.

 

İstanbul Anadolu yakası Akay makine satış noktası olan firmamız, Astes, Akar, Akış ve Eker makine satışı gerçekleştirilmekte ve Çelikray bayiliğimiz bulunmaktadır.

Müşteri memnuniyeti ve sürekli gelişim odaklı vizyonumuz, sahip olduğumuz bilgi ve tecrübenin ışığında sorunsuz hizmet, uygun fiyat politikası ve yüksek kaliteli malzeme olarak sizlere yansımaktadır.
Günümüzde rekabetin ve fiyatın ön planda olduğu sektörde uygun fiyatlarımız ile yüksek kalitede dünya markalarını tek bir çatı altında toplayarak sizlere hizmet vermekteyiz. Bunların yanında uygun teslimat süreleri ve satış öncesi ve sonrası hizmet konularında da müşterilerimize eksiksiz hizmet vermek amacımız olmuştur.
Sunduğumuz ürün sertifikaları, üretilen ürünlerin kalitesini ve standartlara uygunluğunu belgelemekte ve yaptığımız ürünlerle müşterilerimize olan bakış açımızı göstermektedir.

Üretilen her parçanın asansörde kullanılacağı ve yaşam taşıdığı bilinciyle malzeme satışı yapan İstanbul Lift Asansör; faydalı ve güvenilir ürünleri ile sizlerin tercih ettiği bir firma olmanın gururunu taşımaktadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.