TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
408 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: KALAYCIOĞLU ASANSÖR
  • ADRES: Büyükbakkalköy Mah.Büyükbakkalköy Sok.No:31 / 3A Maltepe İstanbul
  • TELEFON: 0216 376 31 13
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 00:09 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Bulunduğumuz sektörde lider bir marka olmak. Daha verimli ve çevreci çözümler geliştirerek, doğaya ve ülkemiz geleceğine katkı sağlayacak değer yaratıcı bir bilgi ve tedarik kanalı olmak.

Misyonumuz

Derin sektörel tecrübesini yenilikçi anlayışıyla birleştirerek, etik değerlerden ödün vermeyen güvenilir bir çözüm ortağı olarak; bilgi ve teknolojinin önemini özümsemiş global iş ortaklarıyla birlikte geliştirdiği ürün ve hizmet çözümleriyle bireyin ve toplumun daha iyi bir dünyada yaşamasına katkı sağlamaktır.

DEĞERLERİMİZ

Şeffaflık
Yönetim ve iş ahlakımızda daima şeffaflıktan yana olmak. Özeleştiri mekanizmasını şirket kültürü olarak yerleştirmek.

Markamız
Yürüttüğümüz her faaliyette en değerli varlığımızın MARKAMIZ olduğu bilinciyle hareket etmek. Kurum içi ve dışı ilişkilerimizde aile yakınlığını ve güler yüzlülüğü ön planda tutmak, KALAYCIOĞLU ASANSÖR Ailesi olgusunu işlemek ve hissettirmek.

Sosyal ve çevreci şirket kültürü
Misyonumuza uygun olarak markamızın sosyal ve çevreci şirket anlayışıyla paylaşımcı ve insani değerleri öne çıkaran anlayışını sürdürmek. Üretimini yaptığımız Kabin adeti kadar her yıl bir fidan dikimi sağlayıp her on yılda bir Hatıra ormanı oluşturmak.

Müşteri Şikâyetleri Yönetim Politikası

KALAYCIOĞLU ASANSÖR, mutlak müşteri memnuniyeti anlayışında gösterdiği başarılı performansını satış sonrası hizmete de taşımaya devam ediyor.
İşletmelerimizdeki ürün ve müşteri hizmetleri kalitemizi sürekli geliştirmek için müşteri şikâyetlerini ele alma ve cevaplama sürecimizin etkinliğini ve verimliliğini arttırarak sürekli iyileştirmeyi,
Geri bildirimlerin sürekliliğini sağlayarak, müşterilerimizin her türlü şikâyetini etkin biçimde kontrol altında tutarak çözüme ulaştırmayı,
Müşteri odaklı bir ortam oluşturarak müşteri memnuniyetini sürekli artırmayı,
Müşterilerle ilgili olarak yürürlükte bulunan her türlü yasal mevzuata uymayı,
Müşterilerimizin istek, talep ve eleştirilerinin kayıt altına alınarak analiz edilmesi ve bu doğrultuda ürün ve hizmet kalitemizin iyileştirilmesini,
Firma olarak güvenilirliğimizi müşterilerimiz nezdinde sürekli kılmayı, Müşteri Şikâyetleri Yönetim Politikamızın temel ilkeleri olarak benimsediğimizi ilan ediyor ve organizasyon olarak attığımız her adımda bu ilkeleri gözetmek için hep birlikte ve var gücümüzle çalışmayı taahhüt ediyoruz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.