TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
320 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Firma Yetkilisi
  • ADRES: Kayabaşı Mah. Kayaşehir 13. Bölge DY34 Blok Görevli Dairesi Başakşehir / İSTANBUL
  • TELEFON: 0212 485 91 58
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 00:09 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Karademir Asansör, 1979 yılında bir aile işletmesi olarak kurulmuştur. Zaman içinde büyüyen şirket; bugün Türkiye’nin farklı bölgelerindeki temsilcilikleriyle sektörde konum sahibi firmalardan biridir. Günün teknolojisine uygun ve kaliteli asansörleri müşterilerine sunan Karademir Asansör; montaj, bakım, onarım, mühendislik, müşavirlik hizmetleri vermektedir.

TSE standartlarına uygun hizmetleri ile Karademir Asansör, tüm Türkiye’ye hizmet götürecek altyapı ve teknik donanıma sahiptir. Tecrübeli ve yetenekli teknik ve idari personeli, her isteğe uygun ürünleri ile müşterilerine güvenilir bir hizmet paketi sunmaktadır.

Karademir Asansör; müşterilerinin güvenliğini ön planda tutarak, günümüz teknolojisine uygun, kaliteli, konusunda eğitimli ve uzman kadrosuyla bugünün ve geleceğin projelerine imza atma amacındadır.

 

Karademir Asansör; sahip olduğu kaliteden ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden, müşterilerinin can ve mal güvenliğini en üst düzeyde tutarak; hizmet verdiği alanlarda mükemmellikte en üst seviyeye gelerek sektöründe öncü olmayı kendine birincil hedef olarak belirlemiştir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
× WhatsApp Hemen Destek