TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
604 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: ERKAN KARADUMAN
  • ADRES: Aydıntepe Mah. Sahil Bulvarı No:191 Alize İş Merkezi Kat:2 Daire:75 Tuzla
  • TELEFON: 0216394 13 03
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Asansörle ilgili her şeye en kolay ve en ekonomik yoldan ulaşmayı sağlayan birlikte çalıştığı iş ortakları ile asansör sektörünün en büyük online asansör sitesi networkasansor.com, Türkiye’nin en iyi asansörcülerini bir araya getirmektedir.

Asansör sektöründe yer alan firmalar ile sektördeki potansiyel müşterileri buluşturan, potansiyel müşterilerin ihtiyaçlarını belirterek bunlara teklifler almasını sağlayan ve en uygun teklifi seçmesine olanak tanıyan, öte yandan firmaların internet ortamında da bilinirliğini artırırız.

Amacımız gereksinimlerini hızla karşılarken, iletişim kanallarını açık tutup, güçlendirmek, birlikte karar alarak ortak akılla hareket etmektir. E-ticaret sadece bir alışveriş ortamı değildir. Teknolojinin sağladığı bu olanak, bize çok yönlü dil kurma şansı vermekte; günlük yaşamın tüm renklerini paylaşmamıza zemin hazırlamaktadır.

Asansörler, yürüyen merdivenler ve bantlar, otomatik park ve malzeme yükleme boşaltma sistemleri gibi geniş yelpazedeki ürünlerimizle, birçok prestijli projeye çözüm ortaklığı yapmaktayız. Pazarlama, satış, servis, yedek parça ve modernizasyon faaliyetlerimizin kalitesini daima zirvede tutarak, müşterilerimize, 360 derece, kapsamlı ve eksiksiz hizmet sunmaktayız

Küçük veya büyük ayrımı yapmaksızın içinde bulunduğu her projenin söz verilen tarihte teslimi ve satış sonrası destek garantisi konularında da aynı titizliği göstermekteyiz.

Önceliğimiz; üretimi ve montajı doğru, bakımları zamanında ve standartlara uygun yapılmış asansörlerin yapımı ve kullanımını sağlamaktır

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.