TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
463 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Firma Sahibi
  • ADRES: Kültür Mah.722 Sok. Serdar SEVEN İş Merkezi Kat:2 No:1/202 Merkez / DÜZCE
  • TELEFON: 0 380 514 55 30
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 00:09 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ DÜZCE

FİRMA HAKKINDA

Yeni bir asansöre gereksiniminiz varsa ya da mevcut asansörünüzle ilgili eksiklerinizi giderecek güvenilir bir firma arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Koçel Asansör‘e hoşgeldiniz.

Türkiye’de asansör sektöründe faaliyet gösteren ulusal ve uluslararası firmalar arasında “Koçel Asansör” olarak saygın bir ismimiz var. Yaptığımız kaliteli işlerle kazandığımız bu güveni sürdürmeye kararlıyız. Projelendirmeden asansör sistemlerinin üretimine, teslimat sonrası servis ve bakım hizmetlerinden asansör yedek parçası teminine kadar tüm aşamalarda, işimizi titizlikle yapmaktayız.

Müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetini sürdüren firmamız; MontajBakımRevizyonProje, Üretim konularında kalite, performans uygun fiyat ve dünya standartlarına uygun çalışmalarını sürdürmekte ve hedeflerine güvenle yol almaktadır.

Satış ve teslimat sonrası Periyodik Bakım Hizmetleri yanında verdiği Garanti Güvencesi ile de müşteri memnuniyetine de güç katmaya devam etmektedir.

Koçel Asansör kurulmasıyla birlikte Toplam Kalite Yönetimi Çalışmalarına başlayarak hizmet ettiği sektörde kaliteyi standart hizmet haline getirmeyi hedeflemiştir.

Toplam Kalite Yönetimi ya da kısaca TKY olarak bilinen yöntem, müşteri ihtiyaçlarını yerine getirebilmek için kullanılan insan, iş, ürün ve/veya hizmet kalitelerinin sistematik bir yaklaşım ile tüm çalışanların katkıları ile sağlanmasıdır. Bu yönetim şeklinde uygulanan her süreçte tüm çalışanların fikir ve hedefleri kullanılmakta ve tüm çalışanlar kaliteye dahil edilmektedir.

Şık tasarımlı, problemsiz asansörler. Teknolojinin tüm nimetlerinin asansörlerinize uyarlanması kalite anlayışımızın bir ürünüdür.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.