TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
175 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Firma Yetkilisi
  • ADRES: Emanet Sokak Ürün Apt. No:28/A Bostancı, 34744 Kadıköy/ İstanbul
  • TELEFON: 0 216 565 4466
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 00:09 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Şirketimizin kurucusu olan Ahmet Kamil TÜRKER 1965 yılında sektörde çalışmaya başlamış ve 1972 yılında Kolmer Asansörleri’ni kurmuştur.

Kolmer Asansörleri sektörde tanınan bir firma haline gelmiş ve kısa zamanda büyümüştür. İstanbul Anadolu yakasının özellikle Bağdat Caddesi’nin ilk asansörlerini kuran firmamız bugüne kadar 2000 den fazla asansör montajı gerçekleştirmiştir. İkinci kuşak olarak 1990 yılında İstanbu Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği eğitimi sonrası firmamızı daha ileri taşımak üzere bayrağı devraldık. Firmamız CE uygunluk ISO 9001:2008 belgesi, TSE Hizmet Yeterlilik belgelerine sahip olup, 95/16/AT asansör yönetmeliğine uygun faaliyet göstermektedir.

Sektörde putrelden ray, köseleden pate, ahşaptan kabi yaparak başladığımız meslek hayatımıza günümüz teknolojisi ile üretilmiş e kaliteli ve güvenli malzemeleri kullanarak devam etmekteyiz. Zaman içinde edindiğimiz deneyimlerimiz ile her türlü asansörün montajını, modernizasyonunu ve bakım hizmetini hızlı, güvenli ve kaliteli ürünler ile sağlamaktayız. Sektörün seçkin firmaları ile işbirliği yaparak en iyi hizmeti en uygun fiyatlara vermeye çalışıyoruz. Kolmer Asansör yenilikçiliği, araştırmacılığı, gelişen dünyayı ve ilerleyen teknolojiyi takip ederek yarınlara emin adımlarla ilerlemektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
× WhatsApp Hemen Destek