TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
264 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: NAİL GALATALI
  • ADRES: Recep Peker Cd. Şefik Bey Sk. No: 23/B Kadıköy ISTANBUL
  • TELEFON: 0216336 01 84
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 00:09 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

2000’li yılların modern Galatalı Group’un temelleri 1963 yılında elektrik taahhüt işleriyle atılmış, eğitim ve mesleki tecrübelerden sonra 1968 yılında, mühendislik ve müşavirlik hizmetleriyle tüm tesisat projeleri, endüstriyel otomasyon konularını, alçak ve yüksek gerilim tesislerini taahhüt eden ve yapan ‘’Tepkom’’ adlı ilk şirketini kurarak müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır.
1973 yılında, “KOLMER ASANSÖRLERİ” firması ile ‘’Joint-Venture’’ ortaklığını kurarak asansör konusunda piyasada lider olan bir kuruluş yanında ayrıca 1977 yılında mevcut “TEPKOM” firmasına, kendi markamız olan “LiFTSAN ASANSÖR SANAYi” ni ilave ederek; LİFTSAN-TEPKOM-NAiL GALATALI firması kurulmuştur. Bu tarihten itibaren asansör sektörüne ağırlık veren firmamız ; asansör kapı, kabin, ağırlık ve kabin süspansiyonları, kumanda tabloları ile asansör montajı için ek parçaların üretimine başlamıştır .
Firmamız engin ticaret bilgisini kullanarak 1998 yılında kurulan turizm firmamız “GALATALI TURİZM” ve müzik sektörünün öncü prodüktörlerinden biri olan Sirhot tarafından 2001 yılında kurulan Türkiyenin ilk Rap müzik stüdyosu olan “DIGITALMIX” i de dahil ederek bütün şirketlerini bir Grup çatısı altında toplamaya karar vermiş ve 2010 yılı başında Galatalı Group’u kurmuştur.
2010 yılında M. Serhat GALATALI tarafından kurulan dekorasyon&dizayn firması “2KA DİZAYN”, asansör kapı ve kabin dizaynlarını üslenerek grubumuza dahil olmuştur.
Galatalı Group,kuruluşundan, günümüze kadar asansör üretimi, montajı, bakım ve asansör onarım işleri ile tüm yurtta ve dünyada hizmet veren güvenilir bir firma olarak seçkin üreticiler arasında yer almaktan gurur duymaktadır.
Amacımız, tüm Grup şirketlerini bir çatı altında toplayarak, onları uyum içinde yönetmek, geliştirmek ve ilerlemelerini sağlamaktır. Bundan dolayı Grubumuz, Grup şirketleri için yatırım, finansman, insan kaynakları, hukuk organizasyon, denetim, kalite ve yönetim konularında modern tekniklerle desteklenen, özel tasarlanmış çözümler üretmektedir. Grubumuzun diğer önemli bir faaliyeti de sürekli olarak ticari ve yatırım risklerini değerlendirmek ve global ekonomik dalgalanmalar karşısında grup şirketlerinin devamlılığını sağlamaktır.
Tüm Grup şirketlerinin ana hedefi kendi faaliyet alanlarında lider olmaktır. Grup, yatırım politikasını kısa vadeli çözümler yerine tedbirli ve dengeli bir şekilde orta ve uzun vadeli yatırımlar yapmak olarak belirlemiştir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
× WhatsApp Hemen Destek