TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
280 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Firma Sahibi
  • ADRES: Niyazi Mh. Tuna Sk. No:1/14 Topçuğlu Apt. Kat:4 (Halkbank Üstü) Battalgazi / MALATYA
  • TELEFON: 0 (422) 325 0737
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ MALATYA

FİRMA HAKKINDA

GENEL

Linova Mühendislik Asansör İmalat Tic. San. Ltd. Şti. kuruluşundan itibaren dürüst ve profesyonel bir duruş sergileyerek, müşteri memnuniyetini en ön planda tutmuş ve sektörde aranılan bir kurum vizyonuna sahip olmuştur.

FİRMA PROFİLİ

Linova Mühendislik Asansör İmalat Tic. San. Ltd. Şti. 2016 yılında Asansör İmalatı, Asansör Montajı, Asansör Bakımı, Asansör Revizyonu ve Mühendislik ve Proje Hizmetlerini de vermek üzere kurulmuştur.

Şirket merkezimiz sektörün en işlek merkezi olan Niyazi Mısri caddesinde olduğu için müşterilerimizle çok kolay bir şekilde iletişime geçip sorunları etkin bir şekilde çözebiliyoruz. Malzemelerimiz Özsan Sanayi sitesindeki tam teşekküllü depomuzdan temin edilmekte olup ulaşımı gayet rahattır.

Firmamız Standart ve yönetmelikler gereği ISO 9001:2008, CE ,Tasarım İnceleme Sertifikası ve TSE HYB belgelerinide faaliyetlerine başlar başlamaz almış ve kurumsal fir firma olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Firmamız hem ticari hemde teknik olarak en üst düzeydeki personel tarafından idare edilmekte sürekli iyileştirme ve sürekli gelişme ilkesine bağlı olarak ve %100 müşteri memnuniyeti hedefi ile yoluna devam etmektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
× WhatsApp Hemen Destek