TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
162 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Firma Sahibi
  • ADRES: İshaklı Mahallesi, Gençlik Cd. NO:5/A, 55400 Bafra/Samsun
  • TELEFON: 0850 441 44 55
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ SAMSUN

FİRMA HAKKINDA

2001 yılında YENİÇAĞ ASANSÖRLERİ olarak kurulan firmamız siz değerli müşterilerimize Asansörle geçirmiş olduğunuz kısa seyahatinizde güvenli ve konforlu yolculuk yapmanız için AR-GE’si ve tecrübeli kadrosuyla kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

2012 yılında hizmet ağına genellikle ALIŞVERİŞ merkezleri ve HAVALİMAN’larında bulunan Yürüyen Merdiven Yürüyen düz yol ve Yürüyen eğri yol projeleri ile dikey/düşey/doğrusal ulaşım teknolojileri Montaj ve montaj sonrası bakım hizmeti ile bir başlangıç yapan firmamız yurtiçi ve yurt dışında önemli projelere imza atmıştır.

2014 yılında Ulusal ve Uluslararası ticarete sunulan hizmetlerde aranan temel MARKA olduğu ve bu MARKA’nında tescilli olması gerektiği bilinci ile LOTOS Asansör ve Yürüyen Merdiven olarak marka ve tescil hakkını alarak markalaşma yolunda ciddi adımlar atmıştır.
Kurulmuş olduğu günden bu güne kadar Asansör ve Yürüyen Merdiven Montaj-Revizyon ve Bakım konusunda ilk gün ki heyecan ile siz değerli müşterilerimize hizmet etmenin büyük onurunu yaşamaktadır. geçmişin deneyimi ve geleceğin inancının birleştiği noktada bugün daha güçlü ve kararlı olarak yoluna devam etmektedir

 

MİSYONUMUZ

Sahip olduğumuz uluslararası kalite ve güvenlik standartlarını, üstün teknoloji ve tüketici ihtiyaçlarına cevap verebilen ürün çeşitliliğini güvenilirlik ve kalite anlayışıyla birleştirerek çalışmalarımızı sürdürmek.

VİZYONUMUZ

Verdiğimiz hizmetlerde , sektörü en doğru şekilde takip edip süreç yönetiminde profesyonellerle çalışarak, sürekli en mükemmeli müşterilerimize sağlamak
Dürüstlüğe ve ticaret ahlakına duyduğu saygı daimi kılmak
Hizmet kalitesini, kar politikalarından daha önde tutmak.
Yenilikleri yakından takip ederek farklılıklar yaratıp sektörde kalıcı üstünlükler sağlamak.

DEĞERLERİMİZ

Hizmet çeşitliliği, gününde teslim, kaliteli üretim öncelikli ilkemiz. Müşterilerimizle güven ve samimiyet üzerine kurulu bir iletişim ile sürekli memnuniyeti sürdürmek ve bu değerleri kaybetmemektir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

• Kalite Yönetim Sisteminin şartlarını, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayabilecek şekilde tanımlamak, uygulamak ve etkinliğini sürekli iyileştirmek,
• Müşteri talep ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamak, müşteri memnuniyetini sağlamak,
• Teknolojik gelişmeleri takip ederek üretim verimliliğimizi ve rekabet gücümüzü arttırmak,
• Çalışanların kalite bilinci, eğitim ve becerilerine önem vererek, verimliliği arttırmak,
• Güvenli ve emniyetli bir ortam sağlayarak çalışanlarımız için risk oluşmasını önlemek kalite politikamızdır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
× WhatsApp Hemen Destek