TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
325 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Firma Yetkilisi
  • ADRES: Millet Caddesi Karagül İş merkezi No:84/274 Fındıkzade / İstanbul
  • TELEFON: 0212 532 19 01
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

VİZYONUMUZ
Marmara Asansörleri Rodoplu Ticaret olarak müşterilerinin istekleri doğrultusunda en uygun malzemeyle, mevzuata uygun asansör sistemleri kurar. Asansör konusunda teknik bilgisi olmayan müşterilerini bilinçlendirir, mühendislik ve müşavirlik hizmetleri verir.Asansör  yerli ve yabancı şirketlere yeni fırsatlar yaratarak her konuda profesyonel ve ileri teknolojili servisler ve çözümler sunmak, gerekli tüm ekipmanları ve asansör hizmetlerini sağlamak.

HEDEFİMİZ
Sahip olduğumuz tüm birikim, tecrübe ve teknolojimizi müşterilerimize “sorunsuz hizmet” felsefesi ile ulaştırmaktır.

PRENSİBİMİZ
Konularında iyi yetişmiş, deneyimli personel ile çalışarak; iş yönetiminde kaliteyi ön plana almak ve taahhüdümüzdeki işleri ZAMANINDA ve KALİTELİ şekilde tamamlamaktır.

Bilgiye erişim, bilgiyi üretme ve bilgi kullanmasının öneminin artık tartışılmadığı çağımızda hızlı ve etkin organize olabilmek de bir o kadar önem taşımaktadır. Her alandaki bu hıza ve esnekliğe, bizim yöntemlerimiz, sistemlerimiz, insan kaynağımız, bilgi sistemleri altyapımız ve organizasyonumuzla cevap vermeye çalışmaktır.

Başlangıçta ki hedefimiz olan kaliteden taviz vermeyen, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, rekabetçi, ilişkide bulunduğu tüm kişi ve kuruluşlara dürüst ve saygılı ilişkiler içinde olmayı da bundan sonrada devam ettirmeyi amaçlıyoruz. Biz bu amaçlarımızı çağının getirdiği çağdaş yönetim ilkeleri ile birleştirerek önümüzdeki yüzyılda da başarıyı daha fazla kucaklayacağımıza tüm Marmara Asansörleri Rodoplu Ticaret olarak inanıyoruz.

KURUMSAL POLİTİKAMIZ
Faaliyetlerimize başladığımız günden bugüne hedeflerimize ulaşmak ve doğru bildiğimiz bu yolda sonsuza dek ilerlemektir

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.