TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
382 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Firma Sahibi
  • ADRES: Karamanlı Mah. Adnan Menderes Blv. Beyza Apt No: 35/A 46060 Onikişubat / KAHRAMANMARAŞ
  • TELEFON: 0344 221 11 50
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 00:09 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ KAHRAMANMARAŞ

FİRMA HAKKINDA

Firmamız 2000 yılında kurulmuş olup Asansör Yönetmeliği 95/16/AT kapsamında Modül H belgesi ve ISO 9001-2000 kalite yönetim sistemi belgesini 2005 yılında almaya hak kazanmıştır. Ve şu anda 2014/33/AB TS ISO 9001-2015 kapsamda ürünlerine CE H1 MODÜLÜNDE işareti iliştirmektedir.

Firmamız tüm kalite belgelerine sahip olup düzenli olarak danışmanlık hizmeti alarak eksikliklerini gidermekte,  yenilikleri takip etmekte ve daha iyi hizmet verebilmek için Kalite Yönetim Sistemini sürekli geliştirmektedir.

Firmamız değişik tip ve özelliklerde 500’den fazla asansörün montajını gerçekleştirmiş ve sorunsuz bir şekilde servis hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

Asansör kuyusu olmayan binalara sonradan yapılan asansör tiplerinde onlarca uygulamamız kullanıcılara hizmet etmektedir. Bunlar genellikle hidrolik tahrikli asansörlerdir.

Yüksek kapasiteli hidrolik araç platformlarımız sorunsuz çalışmaktadır.

Yine hidrolik tahrikli olarak üretilen monşarj asansörlerimiz otellerde ve restoranlarda kullanılmaktadır.

2010 yılından itibaren engelli kullanımına yönelik spa İtalya firmasının özel ürünlerinin bayiliğini yürütmekteyiz.

Satış sonrası servis esnasındaki ekonomik fiyatları ve esnek çalışma anlayışı ile fark yaratmakta, satış sonrası servis işlemlerinin maliyet, zaman ve müşteri memnuniyeti ilişkisini bilen firmaların tercihi olmaktadır.

Ülkemizde imalatı yapılabilen, yabancı menşeilerinin kalite ve standartlarını yakalamış ürünleri ve hizmetleri tercih ederek yerli üretimin güçlenmesini ve gelişmesini sağlamak gelecek nesillere bırakacağımız en kıymetli miras olacağı kanaatindeyiz.

İnşaatınızın asansörle ilgili kısımlarında gerekli tüm teknik desteği sağlamaya hazırdır.

Hazırlamış olduğumuz dokümanları bilgilerinize sunar, teklifimizin uygun görülmesi dileği ile çalışmalarınızda başarılar dileriz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.