TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
378 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Özkan Demirezen
  • ADRES: Muğla Milas
  • TELEFON: 0 (252) 512 3030
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 00:24

FİRMA HAKKINDA

Asansör şirketimiz uzun vadede teknik deniyimlere sahip kişiler tarafından Adana da kurulmuştur. Misyonumuz her zaman kalite ve güvenirliği yüksek düzeyde tutarak yerel firmalar arasında en iyi hizmeti verebilmektir. Şirketimiz binanızda ve işletmenizde bulunan asansörlerin bağlı bulunduğunuz belediyelerin yıllık kontrol eksiklerini, aylık peryodik bakımınlarını en iyi şekilde yapmaktadır ayrıca ücretsiz olarak 7/24 arıza servisi vermektedir. Deneyimli bakım, arıza ve uzman modernizasyon ekibimizle tanışmak ve uygun fiyatlarımızı alabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Vizyon
Muğla da ki Sektörümüzde bizleri ilgilendiren konularda, günümüz teknolojisinin hepimize sunduğu iletişim kaynak ve cihazlarını kullanarak, kendisini geliştiren ve yenileyen her zaman ileriye dönük yenilikçi ve girişimci bir şirket olmaktır amacımız.

Misyon
Demir asansör: ürünlerimiz, çözümlerimiz ve satış sonrası her zaman müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimizle, sağlamış olduğumuz yüksek güven ve iş ahlakımızla, müşterilerimizin ilk tercihi olarak çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer katan bir firma olmaktır amacımız.

Kalite Politikamız

Kalite Yönetim Sisteminin şartlarını, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayabilecek şekilde tanımlamak, uygulamak ve etkinliğini sürekli iyileştirmek,
Müşteri talep ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamak, bir müşteri memnuniyetini sağlamaktır,
Teknolojik gelişmeleri takip ederek üretim verimliliğimizi ve rekabet gücümüzü arttırmak,
Her zaman çalışanların kalite bilinci, eğitim ve becerilerine önem vererek, verimliliği arttırmak,
Güvenli ve emniyetli bir ortam sağlayarak çalışanlarımız için risk oluşmasını önlemek kalite politikamızdır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.