TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
808 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Firma Yetkilisi
  • ADRES: Bağdat Caddesi Kavrakoğlu Apt. No: 235 D: 3 Göztepe-İSTANBUL
  • TELEFON: 0 216 359 35 87
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 00:09 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

İstanbul’ da 1963 yılında kurulan SÜPER MİNİMAK ASANSÖRLERİ SAN. TİC. A.Ş., 48 yılı aşkın tecrübesi ile, Türkiye’ nin kaliteli ve çağdaş projelerinde faaliyet gösteren, sektöründe lider firmalardan biridir.
Bu alanda kurumsal bir firma olmanın gerektirdiği sosyal sorumluluk bilinci ile hareket eden, güvenlik, kalite, süreklilik ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, kaliteli ürün ve hizmetleri ile, aranan bir asansör üreticisi olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.
KALİTE SİSTEMİ..
Çağımızda çok hızlı bir şekilde yaşanan bilimsel ve teknolojik faaliyetlerin, dünyamızı globalleştirip, rekabeti giderek yoğunlaştırdığı bir ortamda, kaliteli hizmet üretimi, fiyat ve montaj süresi de büyük önem kazanmıştır.
Belirlenen hedeflere en sağlıklı şekilde ulaşmanın yolunun “Toplam Kalite Yönetimi” olduğu bilincindeyiz. Bu unsuru ön planda tutmak amacıyla, asansör sektörünün ve Hollandanın öncü kuruluşu olan LIFTINSTITUUT’ den almış olduğumuz ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemi ve 95/16/AT Modül H (CE) sertifikalarımız ile firmamız, kalite ve güvenlik sistemlerini tescil ettirmiştir.
Sorumluluk bilinci içerisinde özenle üretip tesisini gerçekleştirdiğimiz tüm asansörlerimiz, gerekli son kontrol ve testleri yapıldıktan sonra, güvenle kullanabilmeniz için, siz sayın müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır. Yine LIFTINSTITUUT’ den TS EN 13015 kalite belgesi ile belgelendirdiğimiz, satış sonrası periyodik bakım hizmetlerimizle de, asansörlerin sizlere çok uzun süre en iyi şekilde hizmet etmesi sağlanmaktadır.

MİSYONUMUZ..
Süper Mınımak Asansörleri; Alanında önde gelen, güvenilir ve kalıcı bir çözüm ortağı olmak için, sürekli ilerleyen teknolojiye göre kendini geliştiren,bünyesindeki bordrolu 160 kişilik uzman kadrosu, teknik bilgi birikimi ve yüksek teknolojik imkanlara sahip üretim ve montaj teknikleri île, yeni yapılacak ya da revize edilecek asansörlere ait projelerde, tüm müteaahıt firmalar ve bireysel müşterilerimiz tarafından öncelikli tercih edilen, kalteyi uygun fiyata sunan, sektöründeki lider firma olma konumunu sürdürecektir.

VİZYONUMUZ..
Yaptığı işlerle adından söz ettirmeyi başarmış, sürekli daha iyisini yapmaya gayret gösteren yöneticileri ve teknik personeli ile daha büyük işler başarmak şirketimizin  vizyonudur.
Sonuçta; asansör firması seçerken tercihinizi SÜPER MİNİMAK ASANSÖRLERİ olarak yaptığınızda; yıllarca güvenle kullanabileceğiniz kaliteli bir asansörü uygun fiyatla satın alarak, isabetli bir karar vermiş olacaksınız.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.