MKL Asansör Oto.İnş.Nak.San.ve Tic.Ltd.Şti

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
314 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Kürşat KILIÇ
  • ADRES: Fevzi Çakmak Mh, 10728. Sk. No:4, 42050 Karatay/Konya
  • TELEFON: 0 (332) 346 5454
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 - 18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

2007 yılında Konya Sanayisinde kurulmuş iş dünyasında adını güven üzerine duyurmuş Marif Kalkan Demir San. Ve Tic.Ltd.Şti. ve kalkan lazer firmalarının e ndinamik kolu olarak hizmet veren MKL Asansör Oto.İnş.Nak.San. ve Tic.Ltd.Şti. asansör malzemeleri üretimi, tedariği ve ihracatı yapmaktadır.

Globalleşen ve tamamen yüksek yapılarla gelişen dünya ülkelerinde insan ve eşya taşınması için asansör olmazsa olmaz bir yer almıştır. Can ve mal güvenliği için asansör ve kabin üretiminin ileri teknolojiden faydalanılarak üst düzey kalite standartlarına uygun bir şekilde yapılması büyük önem taşımaktadır.

MKL Asansör çağımızın en son teknolojilerini kullanarak sektörde gerçekleşen tüm gelişmeleri takip etmektedir. İş ortakları ve referansları ile sabitlenmiş olan güvenilirliği, satış öncesi ve satış sonrası hizmetleri ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Bir çok asansör firmasından farklı olarak üretiminin yanında lazer ve metal bölümündeki çözüm ortakları ile takas usulüne girerek bir çok ürün tedariği sağlayan MKL Asansör, ürün yelpazesini genişletip müşterilerine daha uygun malzeme sağlayarak iş dünyasına farklı bir soluk getirmiştir.

Çalışan kadro ve üretim kalitesini hep birlikte değerlendiren MKL Asansör, profesyonel pazarlama ağı ile Konya’da sınırlı kalmamış, Türkiye’nin her iline ulaşmış, dış ticarete de atılarak uluslararası kurumsallaşan, şirketleşen bir firma haline gelmiştir. Firmamız tam kalite güvence sisteminde sahip olup konusunda uzman çalışanlarımızla projelerinize değer katacak en uygun çözüm ortağınızdır

MKL Asansör, siz değerli müşterilerimize hizmet etmekten büyük mutluluk duymaktadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.