TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
540 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Serkan Zirek
  • ADRES: M.Kemal Mah.3001 Cad.Erka İş Merkezi No:33/13 ATAŞEHİR İSTANBUL
  • TELEFON: (0216)472 50 18
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 00:09 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

MODERNİZASYON

Teknolojisi ne olursa olsun asansörler, zaman içinde bir takım fonksiyonların kaybederler. Mekanik aksamlar yıpranır ve arızalara neden olur. Zaman içerisinde yıpranmış ve tehlike arz eden asansörler hem görünüm açısından hem de güvenlik açısından tehlikeli durumlar meydana getirebilir. Asansörün güvenliğinin, konforunun ve verimliliğinin artırılması veya estetik görünümünün iyileştirilmesi için modernizasyon gerekebilmektedir. Bir modernizasyon size sadece estetik yenilik getirmez, yeni güvenlik standartları, daha az bekleme süresi, seyir konforu, düşük arızalanma oranı ve enerji tasarrufu da sağlar. Bu doğrultuda öncelikle MODA asansör uzman kadrolar tarafından hazırlanacak tespit raporu ile kullanıcılar bilgilendirilmekte ve sonrasında modernizasyon gerçekleştirilmektedir. MODA asansör gelişen teknolojiye paralel, güvenli, verimli, konforlu, ekonomik ve estetik açıdan düzeyli sistemlerle mevcut tesisi yeniler.

MONTAJ

Asansörünüzün sorunsuz çalışması için alınacak ilk önlem asansör montaj malzemesi ve montaj aşamasıdır. Malzemenin kalitesi kadar, montaj aşaması’da asansörünüzün ömrünü uzatmaya yönelik çok önemli bir adımdır. Satın aldığınız asansör ne kadar doğru bir şekilde montajı yapılırsa, çalışma ve hizmet verme süresi o kadar önemli ölçüde uzar. Aldığınız hizmet ne kadar kaliteli ve profesyonel olursa bu yaşam standardınızın bir kat daha fazla arttırılması anlamına gelir. Asansörler binalarının en önemli gereksimler inden biridir. En son teknoloji ve kurallara göre, şık ve zarif bir tasarımla yapılmış kabin, kapı, gösterge panellerine kadar bütün aksesuar çeşitlerini size en uygun koşullarda temin ederek size sunmaktayız.Yeni bir insan ve yük asansörlerini doğru projelendirerek CE standartlarında montajını yapmaktayız.

SERVİS & BAKIM

Asansörler çalışma esnasında kullanım hataları, malzeme aşınması gibi sebeplerden arıza yapabileceği gibi yetersiz bakımdan kaynaklanabilen arızlar nedeniyle de hizmet veremez duruma gelebilir. Bu durumlarda firmamız periyodik bakım anlaşması olan asansörlere günün her saati Acil servis hizmeti vermektedir.

Bir asansör ne kadar iyi olursa olsun,  asansör bakımı yapılmadığı sürece güvenli, verimli ve sürekli bir işleyişe sahip olmaz. Mevcut asansör yönetmeliğinde de belirtildiği gibi asansörlerde sürekli periyodik bakım yapılması zorunludur. Bakım hizmetini yüklenen firmanın “TSE hizmet yeterlilik belgesi ve sanayi ticaret bakanlığı satış sonrası hizmet yeterlilik” belgesi alması gerekmektedir. “MODA Asansör” bakım hizmetini, tesisin özelliklerine göre belirlenen, asansörlerinizin aylık periyodik bakımları Asansör Yönetmeliği standartlarına uygun olarak uzman kadrosuyla yapmaktadır. Bakımla asansörün sürekli güvenli bir şekilde çalışması sağlanmış olur. Asansörünüzün kullanımı sırasında ihtiyacınız olan asansör bakım servisi hizmetini en iyi yerden almaya özen göstermeniz gerekmektedir.

MODA asansör servis ve bakımıyla asansörünüzün kullanım ömrü uzayacaktır.

Liderlik

Değişimi kucaklarız; değişimin en hızlı ve sorunsuz şekilde hayata geçmesi için kendimiz dahil herkesin üzerine düşeni yapması gerektiğini biliriz.
Hatalarımızdan öğrenebildiğimiz ve hatalarımızı tekrarlamadığımız sürece inisiyatif kullanırız, kullanmayı teşvik ederiz.
Performansı objektif ve ölçülebilir kriterlere göre tanımlar, adil ve tutarlı bir şekilde değerlendiririz.
İyi yapılan bir işi mutlaka takdir ederiz; aynı zamanda birbirimizi geliştirmeye yönelik geribildirimlerde bulunuruz.
Doğruluğuna inandığımız konuları rasyonel bir şekilde sonuna kadar savunur, hayata geçirmek için yapıcı bir şekilde çalışırız.

Saygı ve Bağlılık

İşimizi en doğru şekilde, hakkıyla ve gönülden sahiplenerek yaparız.
Net sözler verir, verdiğimiz sözleri mutlaka yerine getiririz, sonuçlarını bildiririz.
Kendimizi ve çalışma arkadaşlarımızı devamlı geliştiririz.
Tüm ilişkilerimizde dürüst, şeffaf ve tutarlı davranır, bu sayede güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurarız.

Misyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda yenilikçi uygulamalar geliştirerek ve teknolojiyi en üst seviyede kullanarak ulusal ve uluslararası alanlarda kârlı-verimli şirketler yaratmak ve Türkiye ekonomisine yön veren en önemli aktörlerden birisi olmak.
Ürün ve hizmetlerinde kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak topluma ve çevreye pozitif katkı sağlayan, faaliyetlerinden elde ettiği başarılar ile hedeflerini her geçen gün yükseltip, daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinen öncü bir grup olmak.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.