TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
424 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Firma Yetkilisi
  • ADRES: Şeyhli Mah. Şüheda Sok. NO:33 34906 Pendik İSTANBUL
  • TELEFON: 0 216 595 1241
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 00:09 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

1989 yılında ÖVÜNÇ MÜHENDİSLİK LTD. ŞTİ. ismi ile faaliyete başlayan firmamız, asansör sektörünün ihtiyacı olan asansör kumanda panolarını sektöre sunmaya başladı. Bu kumanda panoları kısa zaman içerisinde sektörde iyi bir marka olarak yerini almayı başardı.

1997 yılında YENER ASANSÖR LTD. ŞTİ. olarak yeni bir firma ile asansör kapı, kabin ve süspansiyon üretimine ve A’dan Z’ye her türlü asansör parçasını Türk asansör sektörüne pazarlamaya başladı. ÖVÜNÇ MÜHENDİSLİK LTD. ŞTİ. ise elektronik asansör aksamı üretimine devam etti, ancak pazarlama kısmı  YENER ASANSÖR LTD. ŞTİ. üzerinden yürümeye başladı.

 

1999 yılında İspanyol MACPUARSA firmasının ortaklık talebi ile ÖVÜNÇ MÜHENDİSLİK LTD. ŞTİ. ve  YENER ASANSÖR LTD. ŞTİ.‘nin sürdürdüğü tüm faaliyetler, Türk-İspanyol sermayeli yeni kurulan MACPUARSA İSTANBUL ASANSÖR MAKİNELERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. adı altında faaliyet gösterecek olan yeni şirkete devredildi. Doğu Avrupa, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’da birçok müşteriye ulaştı.

 

2002 yılında faaliyetlerini İspanyol MACPUARSA firmasıyla olan ortaklığın bitmesiyle firmamız tamamen Türk Sermayeli, MP YENER ÖVÜNÇ ASANSÖR SAN. TİC. LTD. ŞTİ. unvanını alarak şu ana kadar yapılan tüm faaliyetleri tek bir çatı altında birleştirerek asansör sektörüne hizmet vermeye başarılı bir şekilde ve büyüyerek devam ediyor.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.