TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
269 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ercan Kanmaz
  • ADRES: Bahçelievler Mah. Kazım KArabekir Cad. Akkent 2 Blok No:25 - 3/B Midyat / Mardin
  • TELEFON: 0(482) 462 30 05
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 00:24
SERVİS YERLERİ MARDİN

FİRMA HAKKINDA

MISYONUMUZ :
Kurumsal kimliği ile teknolojik gelişime ve yeniliğe açıktır, üretim süreci içerisinde çevre ve iş sağlığı ve güvenliği konusunda performansının sürekli iyileştirilmesi yönünde hareket eder, farklı sektörlerde ticari faaliyetlerine devam eden şirketimiz; Kalitesinden ödün vermeden hizmetlerine; AR-GE çalışmalarını önemsiyerek ülke ekonomisine katkılar sağlamaktır. Vizyonumuz Ürün ve hizmet yelpazemizi her geçen gün genişletiyoruz öncelikle ülkemiz ve yurt dışı pazarlarına gerekli yatırımları yaparak ithalat ve ihracat konusunda yılın ilk çeyrek bölümünde analizler gerçekleştiyoruz. Global Ticaretin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz bu bağlamda bizler üzerimize düşen sorumlulukları çalışma arkadaşlarımız dahil olmak üzre mutlu müşteri politikasını,tüketici haklarına dikkat ederek farklı kulvarlarda farklı ürünlerle hizmet veriyoruz.

Bölgemiz ve Ülkemiz adına yatırımlarımızı her geçen gün daha güçlü daha kaliteli hale getiriyoruz. Müşteri Politikamız Fark yaratabilmenin en önemli unsurunun müşterilerimize kaliteli hizmetler sunarak yüksek seviyede müşteri memnuniyeti sağlamak olduğunun bilincindeyiz. Bu bilinçle siz müşterilerimiz için yaşam alanları değerinde sonuç odaklı hizmetler, çözümler sunuyoruz. Hakkımızda Şirketimiz kurulduğu günden bugüne hizmet sektöründe bölgesel lider olma yolunda hareket ediyoruz.

Nemax olarak bizler ISITMA ve SOĞUTMA SİSTEMLERİ – ASANSÖR ÜRÜN ve HİZMETLERİ – ENDÜSTRİYEL MUTFAK ve EKİPMANLARI – MOBİLYA İMALAT ve SATIŞLARI – MUTFAK DOLAPLARI – TEKNİK SERVİS HİZMETLERİ – YEDEK PARÇA ÜRÜNLERİ gibi alanlarda ticari faaliyetler göstermekteyiz. Nemax’ın ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yöne­tim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir.Şirketimiz kendi markalarının değerini sadece Türkiye sınırları içinde değil, bölge­sel ve küresel ölçekte de yükseltmeyi hedeflemek­tedir.

Saygılarımızla
Yönetim Kurulu   

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
× WhatsApp Hemen Destek