TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
196 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Firma Yetkilisi
  • ADRES: Demirciler Sitesi 8. Yol GAlaksi A Blok No:75/183 Zeytinburnu - İSTANBUL
  • TELEFON: 0 212 664 82 48
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

NGN ASANSÖR 1995 Yılında asansör sektöründe faaliyette bulunmak üzere kurulmuş olan bir şirkettir. Firmamız; Özer ÖZOĞLU yönetiminde, her türlü asansörün montajının yapılması, bakım ve revizyon işleri, mühendislik ve müşavirlik hizmetleri, Asansör Ruhsat Projelerinin çizimi ve ruhsat takip işlerini yürütmektedir. Teknolojik gelişmeler yakından takip edilmekte, asansörle ilgili standartlar ve yönetmeliklerde yapılan yenilikleri kurduğumuz asansör tesislerimizde titizlikle uygulanmaktayız.

     Standart konut asansörleri, işyeri asansörleri, hasta ve sedye asansörleri, yük asansörleri, monsarge (Servis) Asansörleri, özel dizayn panoramik asansörler, dişlisiz makine ve hidrolik tahrik sistemi uygulamalarını başarı ile gerçekleştirmekteyiz. Son yıllarda ağırlıklı olarak işyeri ve resmi konut asansör tesisleri ile özel asansör tesisleri yapmaktayız.

Firmamızda Müşteri Memnuniyeti öncelikli tercih olup, kurduğumuz tesislerde en iyi kalite ve konforu en ekonomik şekilde müşterilerimize arz etmekteyiz. Bakım ve revizyon işlerimizde de müşterilerimizin memnuniyetine önem vermekte, asansörlerde her türlü güvenlik aksamının kontrollerini titizlikle yapmaktayız. Bakım esnasında gereksiz malzeme değişiminden kaçınmakta zaruri olmadıkça malzeme değiştirmemekteyiz. Yedek parça fiyatlarımız da piyasa’ya göre oldukça uygun olup, büyük
tadilatlarda da müşterilerimize ödeme kolaylığı sağlamaktayız.

     Firmamız ayrıca malzeme temini ve Yurt Dışı projelerde de hem uygulama hem de danışman olarak hizmet vermektedir. Müteahhit firmalarımızın Yurt Dışında bulunan şantiyeleri için gerekli olan asansör malzeme alımlarında onlara danışmanlık yaparak, malzemelerin tam listesini oluşturup en ekonomik şekilde teminini sağlamakta, arzu edilirse Mühendislik ve montaj hizmetlerini de taşeron olarak verebilmekteyiz.
     Firmamızın mühendis ve teknik kadrosu da 5 – 25 yıl arasında tecrübeye sahip elemanlardan oluşmaktadır. Hedefimiz; En İyi Hizmeti En Ekonomik Şekilde Sunmak; Asansör Fobisi olanların bile rahatlıkla seyahat edebileceği konforlu ve ferah asansör tesisleri ile siz değerli müşterilerimizin beğeni ve memnuniyetini kazanmaktır.
Sizlerinde Asansör tesislerinizin kurulmasında ve bakım işlerinin yapılmasında Firmamızı tercih etmenizi ümit eder, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
× WhatsApp Hemen Destek