TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
142 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Firma Sahibi
  • ADRES: 152 Evler Mahallesi 2. Ufuk Sokak No:1/1A – Yıldırım / Bursa
  • TELEFON: (0224) 364 96 19
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 00:09 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ BURSA

FİRMA HAKKINDA

Obenas Asansör köklü bir eğitim ve 15 yıllık tecrübeden sonra 2013 yılında asansör sektöründe resmi olarak faaliyet göstermeye başlamıştır.

Layıkıyla hizmet verebilmek, müşterinin hayatını kolaylaştırmak,zaman ve mekandan en etkili şekilde yararlanmak için emniyet, kalite ve güveni uygun bir harmoni içinde siz değerli müşterilerimize sunar.

Kalite standartlarıyla belgelenmiş güvenli hizmet Firmamızın, iş hayatında kalite unsurunu ön plana çıkarabilmek amacı ile yaptığı çalışmalar,TSE Hizmet yeterlilik, ISO 9001: 2008 kalite yönetim sistemi eksenine oturtulmuş ve AB Teknik Mevzuatı 95/16/EC sayılı asansör direktifi Ek XIII (Modül H) uyarınca kalite güvenlik sistemi tasdik edilmiştir.

Amaçlarımızın başında müşterilerimizin her türlü talebine en doğru ve hızlı şekilde karşılık vermek ve eğitimli teknik elemanlar yetiştirmek gelmektedir.

Müşterilerimizle asansörle başlayan ve süregelen kalıcı dostluklar kurarız. İlişkilerimizdeki en temel unsur güvendir. Ayrıca 7/24 servis hizmeti arızalara anında müdahaleye gösterdiği hassasiyet OBENAS ASANSÖR’ü diğerlerinden ayıran en büyük farktır.

Yeniliklere açık , gelişen teknolojiyi sürekli takip eden dinamik yapısı ve pazardaki taleplerin farkında olan firma yönetimiyle sektörde yer edinmiş, müşteriye sunduğu kaliteli hizmet ve ürün yelpazesiyle kendini kanıtlamıştır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
× WhatsApp Hemen Destek