TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
213 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Samet Verdi
  • ADRES: Esenler Mahallesi, Rıfat Ilgaz Cd. & Lale Sk. 10/A Pendik / İstanbul
  • TELEFON: 0216 396 89 51
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 00:09 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

1985 yılında İstanbul’da asansör montajı ile sektöre ilk adım atılmıştır. Bölgenin ihtiyaçları dikkate alınarak 2014 yılında Oskan Asansör-Aziz Verdi ile yatırımlar devam etmiştir. Asansör sektöründeki 33 yıllık bilgi, birikim ve deneyimin Oskan Asansör İnşaat San. Ve Tic. Ltd. Şti. ‘ne aktarılmasıyla 2017 yılında Mühendislik ve Asansör Servis Departmanımız kurulmuştur.

Oskan Asansör İnşaat San. Ve Tic. Ltd. Şti; 2017 yılında Mühendislik ve Asansör Servis Departmanının hizmet vermeye başlamasıyla birlikte, bakım onarımın hızlı, güvenli ve emniyetli gerçekleşmesi adına yatırımlarına devam etmiştir.

Oskan Asansör İnşaat San. Ve Tic. Ltd. Şti. Marmara bölgesinde katma değer sağlayarak; tedarik, satış süreci, montaj, satış öncesi ve sonrası müşteri hizmetleri ile değerli iş ortaklarına en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktadır.

Her zaman yüksek kalite ve etkin hizmeti ilke edinen Mühendislik ve Asansör Servis Departmanımızda; asansör bakım, asansör onarım, modernizasyon, yeşil etiket çalışmaları. Asansör ruhsat ve evrak işlemleri gerçekleşmektedir.

İleri teknoloji, yüksek kalite ve ürün çeşitliliği ile Yük Asansörleri, Şahıs Asansörleri, Yemek Asansörleri, Panoramik Asansörleri, Araç Asansörleri ve Engelli Asansörleri monte etmekteyiz.

Deneyimli kadro, öz sermaye ve yılların vermiş olduğu tecrübe ile ileri teknoloji, zengin çeşitlilik ve yüksek kaliteyi bir araya getiren Oskan Asansör İnşaat San. Ve Tic. Ltd. Şti. pazarlama ve satış sonrası hizmetlerle de üst düzeyde müşteri memnuniyeti hedeflemektedir.

Oskan Asansör İnşaat San. Ve Tic. Ltd. Şti. güvenilir, çözüm odaklı, çalışkan, verimli, yenilikçi ve gelişime açık bir misyon; Global ölçekte saygın, güçlü ve inovatif bir vizyon ile Asansör  sektöründe ilerlemektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
× WhatsApp Hemen Destek