TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
262 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Mustafa ÇİL
  • ADRES: Aksaray Mah. Asımbey Sok. No:29/3 34096 Fatih
  • TELEFON: 444 10 32
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Hakkımızda

Oskar Asansörleri Türkiye’nin İstanbul şehrinde 1981 yılında Mustafa ÇİL tarafından kurulmuştur. Türk Asansör sektöründe önemli bir konuma sahip olan Oskar 1988 yılında TSE belgesi almaya hak kazanmıştır 1989 un ilk aylarında tamamen elektronik sistem kontrollü asansör üretimine geçmiştir. sektörde kalite ve teknolojik gelişmeye verdiği önemle genç bir firma olmasına rağmen asansör sektöründe söz sahibi bir şirket konumuna gelmiştir.

     Modern ve güvenilir bir işletme olduğumuzun tam göstergesi bakım ve servis kalitemizdir. İşletmemizde çalışan her bir birey kaliteden sorumludur. Kalite güvence sisteminin iyi işlemesi hepimizin çabaları ile sağlanır. Müşterilerimizin değişen ve gelişen beklentilerini karşılamak asansör güvenlik ve performansı ile ilgili standartları sağlamak ve yükselmek için mevcut kalite düzeyimizi koruyarak geliştirmek firmamızın temel politikasıdır.

     T.C Sanayi ve Ticaret bakanlığının asansör sektörü için hazırladığı bir takım belge ve şartnameleri Türk Standartları Enstitüsü aracılığı ile asansör sektörüne sunulan TSE 863, TSE 1108, İmalat Yeterlilik Belgesi, Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik Belgesi, Asansör Bakım Firması Belgesi ve Garanti Belgeleri ile 1981 yılından buyana değişik mekan ve tiplerde ( İş merkezleri, Oteller, Hastahaneler, Toplu Konutlar, Resmi kamu Kuruluşları) 1000’i aşkın asansör üretmiş olan firmamız bu başarılı çalışmaları ile halen 500’ü aşkın bakım ve servis kalitesi ile müşterilerine hizmet etmektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
× WhatsApp Hemen Destek