TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
341 ZİYARETÇİ
 • YETKİLİ KİŞİ: Firma Sahibi
 • ADRES: Mebusevleri Mahallesi Önder Caddesi No:3/6 Çankaya Ankara
 • TELEFON: 0312 372 64 64
 • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 00:09 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

 • ürkiyede Asansör sektöründe faliyet gösteren OTUNER ASANSÖR A.Ş. projelendirmeden asansör sisteminin üretimine, teslimat sonrası bakım ve onarımına, yedek parça ve imalatına kadar tüm aşamalarda titizlikle hizmetinizdedir.

  Neden Otuner A.Ş. Asansör?

  İlerleyen teknoloji, globalleşen dünya ve yoğunlaşan iş temposu…Bu tempo ile başa çıkmak için çok çalışmak yetmiyor, verimli çalışmak da gerekiyor. Söz konusu verim olunca ise, kaliteli hizmetin önemi ortaya çıkıyor. Otuner Asansör A.Ş., çalışanlarıyla kalite ve özene, katkısını her yönü ile değerlendirerek, bu doğrultuda fonksiyonel Asansör hizmeti sunuyor.Rahatlığı, estetiği, ergonomiyi ve dayanıklılığı, bir araya getiriyor. Otuner Asansörde beklentilerinize en uygun Asansör hizmetlerine ulaşacaksınız.

 • Üretimde Potansiyelimiz

  Yurtçapında yüzlerce asansör projesini tamamlamış, satış sonrası bakım onarım hizmetlerini sürdürmektedir. Firmamız ayrıca eski asansör sistemlerini de revizyon ve yeni onarımlar ile modernize ederek mevcut standartlar ve güvenlik kurallarına uygun hale getirmektedir. Asansör projelendirme ve imalat safhalarında şantiye koşulları, müşteri taleplerini de gözönüne alarak en uygun tasarım ve imalat yapılmaktadır. Asansör kuyusu ve makine dairesi bulunmayan villa, eski bina yapıları için makine dairesiz asansörler, özürlü asansörleri,merdiven tırmanan özürlü platformları proje ve imalatını da yürütmektedir.

 • Vizyonumuz & Misyonumuz

  Müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine vizyon edinmiştir.Ayrıca belirlemiş olduğumuz bu vizyon çerçevesinde müşterilerimize, çalışanlarımıza, ülkemize kaynak ve değer oluşturan örnek bir kuruluş olmayı kendimize misyon edindik.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
× WhatsApp Hemen Destek