TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
199 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Firma Sahibi
  • ADRES: Fatih Mh. Meşale Sk. Ortahisar / TRABZON
  • TELEFON: 0 462 333 18 18
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ TRABZON

FİRMA HAKKINDA

MONTAJ
Asansörler, kullanılan malzemelerin kalitesi ne olursa olsun, asansör montajı dikkatli yapılmadığı takdirde zaman içinde görevlerini aksatmaya başlarlar. Sık sık ortaya çıkan ve temelde asansör montajındaki hatalardan kaynaklanan arızaları tespit etmek, onarmak maddi manevi yük haline gelir. Oysa iyi etüt edilmiş, doğru projelendirilmiş ve itinayla monte edilmiş bir asansörün (periyodik bakımları da zamanında yapıldığı takdirde) düzgün çalışmaması için hiçbir sebep yoktur.

Öz-Kar Asansör olarak montaj süresince belirlenen aşamalarında gerekli kontrol ve testler yapılarak sonraki aşamalarda karşılaşılabilecek aksaklıklara engelleriz. Bu titizlik sayesinde asansörlerin teslimi çoğu zaman sözleşmede belirtilen süreden önce yapılmakta ve ortaya temiz bir iş çıkarılmaktadır.

SERVİS
Asansörler, kullanıldıkları mekâna göre kimi zaman günde 24 saat kesintisiz hizmet vermek zorunda olan araçlardır. Bu kadar yoğun bir tempo, asansörün binlerce bileşeninden birkaç tanesinde zaman içinde (ki bu çoğu zaman asansöre en çok ihtiyaç duyulan anlara denk gelir) problemlere yol açacaktır. Bu problemlerin önüne geçmek için asansör periyodik bakımlarının düzenli olarak yapılması gerekmektedir.

Öz-Kar Asansör müşterilerine teslim etmiş olduğu asansörlere sırtını dönmez ve garanti süresi boyunca, her türlü sorunu üstlenir. Bu sürenin sona ermesini takiben de amatör ellere teslim etmemek için müşterilerine uygun takvim ve ücretlerde bakım anlaşmalarını müşterilerimize sunarız.

MODERNİZASYON
Zaman içinde asansörünüz sık arızalanıyor, gereksinimlerinizi karşılamıyor veya asansörünüz yürürlükte olan standart/yönetmeliklere uymuyorsa, size sunacağımız çözüm modernizasyondur.

Firmamızın ehil çalışanları tarafından, asansörünüz incelenip değişmesi gereken parçalar belirlenir. Sizin istekleriniz de göz önüne alınarak, asansörünün standartlar tarafından belirlenmiş güncel güvenlik tertibatları ile optimum çözüm müşterilerimize sunulmaktadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
× WhatsApp Hemen Destek