TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
428 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Firma Sahibi
  • ADRES: Fırat Mahallesi İpek Caddesi No:73/A Battalgazi/MALATYA
  • TELEFON: 0 (422) 322 1144
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ MALATYA

FİRMA HAKKINDA

Özşahin Asansör, şirket içi ve şirket dışı iletişimiyle, deneyimli, yetenekli ve işinin ehli kadrosuyla, her türlü asansör, yürüyen merdiven ve yürüyen bantların; imalatı, toptan ticareti, ithalatı, ihracatı, montajı, modernize edilmesi, servis ve bakımı ile her çesit yedek parça ve malzemenin ithalatı, ihracatı ve toptan ticareti konularında hizmet vermekte ve güçlü, deneyimli çalışma kadrosuyla asansör sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir.

Özşahin Asansör olarak hedefimiz; uzun yıllar boyunca bu sektörde hizmet vermiş, uluslar arası tecrübe, teknik birikim, beceri ve is disiplinine sahip değerli kadromuzla birlikte çağdaş, teknolojik gelişmelere uygun, özel ve modern dizaynlarımızı kaliteli, etkin hizmet anlayışını ön planda tutarak müşterilerimize sunmak ve Türkiye pazarında uluslar arası markalar ile rekabet eden bir marka yaratmaktır.

Özşahin Asansör”kaliteli ürün – iyi hizmet” ilkesinden ödün vermeden çizgisini ve hedeflerini daha yukarılara taşımaktadır. Ülkemiz asansörsektöründeki gelişmeleri yakından izleyenÖzşahin Asansör, gelen talepler
doğrultusunda her geçen gün ürün yelpazesini biraz daha genişletmektedir.

Özşahin Asansör; güçlü vizyonu, müşteri odaklı liderlik anlayışı ve profesyonel kadrosuyla
başarıya ulaşmayı hedeflemektedir. Bu hedefe ulaşmak ve hizmetteki tümsınırları ortadan kaldırmak için büyümekte ve müşterilerinden aldığı destekle daha iyi hizmet vermek için çalışmaktadır.

Özşahin Asansör, kurulduğu günden itibaren “Müşteri Memnuniyeti” ilkesinden şaşmadan sizlere uzun seneler hizmet vermeyi arzulamaktadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.