TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
309 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Firma Sahibi
  • ADRES: Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Şehit Bülent Gider Caddesi No:53/B Merkez-KASTAMONU
  • TELEFON: 03665020209
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 00:09 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ KASTAMONU

FİRMA HAKKINDA

1995 Yılında bab mesleği olarak çıraklığını yaparak başladığım mesleğimde daima yeniliklere açık olarak bir yol izledim. Bir çok zorluğu olan mesleğimizde elektronik ve mekanik olarak kendimi yetişdirmek ve geliştirmek için bana bu yolda babam ve ustam Necati ÖZTÜRK sayesinde bütün parlak fikir ve denenmiş tecrübelerden faydalanmak çok güzeldi. Önceleri zor gelse de yeni hizmetler ve yeni ürünler piyasada var olmaya başladıkça işimi dah çok severek ve zevkle icra ettim.

10 yıl kadar taşören olarak çalıştıktan sonra hedefimi yüksek katlı bina ve yurtdışı firma teknolojileri olarak değiştirdim ve bu yolda firma kurup 2006 yılında alt yüklenici olarak yabancı sermayeli şirketlerde devam ettim.

2014 senesinde memleketimiz Kastamonu’ya bilgi ve sanatımızı icra etmek için  geldim. Kastamonu’da kalıcı olup hizmet etmek, müşteri odaklı çalışıp asansör sektörünün her bir dalında yeteneklerimizi sergileyip siz değerli hemşehrilerimize en doğru çözümü sunmak yegane amacım olacaktır.

B.ÖZTÜRK ASANSÖR ismi ile kurmuş olduğum firmam ile Kastamonu ili ve ilçelerinde güven, itibar ve karşılıklı bilgi alışverişinde bulunarak sizlere daha iyi bir hizmet vermeye devam edeceğim.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
× WhatsApp Hemen Destek