TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
519 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Firma Sahibi
  • ADRES: Kızılcıklı Mahmut Pehlivan Caddesi 9/4 Eskişehir
  • TELEFON: 0 222 230 1940
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 00:09 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

1973 senesinden bu yana, asansör mühendisliği alanında projeye özel çözümler sunuyoruz. Kırk sene içerisinde ülke çapında pek çok önemli projede yer aldık; mimarlarla işbirliği halinde projeler geliştirdik. Portföyümüze yüzlerce hidrolik insan asansörünün yanı sıra villa asansörü, yük asansörü, engelli asansörü, helikopter asansörü gibi butik işler de ekledik. Tasarım, projelendirme, üretim, montaj ve bakım ekiplerimizle Eskişehir büro ve atölyelerimizden ülke çapında hizmet veriyoruz.

1986 Senesinden beri engelli asansörleri tasarlayıp üreterek yapıların engelli bireyler için ulaşılabilirliğini sağlıyoruz.

İnşası tamamlanmış villa tipi yapılara, kuyu çukuru olmayan ev asansörleri kurarak, yapıları daha verimli kullanılır hale getiriyoruz.

Yılda 12.000 ton asansör karşı ağırlığı üretimi yapıyor ve dünyanın önde gelen asansör firmalarına özel asansör karşı ağırlığı üretiyoruz.

Kalite Politikamız

2014/33/AB Asansör Yönetmeliği, TS EN 81-20/50 ilgili standart normlarına uygun, müşteri memnuniyetini benimseyen, kaliteli ve güvenilir ürünleri müşteri kullanımına sunmak ana prensibimizdir.

Bu prensip doğrultusunda; kaliteden taviz vermeden zamanında bitirilen iş ilkesini benimsemek, eğitimle kendini yenileyen, çağdaş gelişmeleri yakından takip eden, sürekli gelişen ürün ve sistem kalitesi ile adı kalite ile özdeşleşen sektörün lider kuruluşu olmak hedefimizdir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.