TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
315 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Firma Yetkilisi
  • ADRES: Cennet Mah. Tevfik Fikret Sok. No:11/B Küçükçekmece / İSTANBUL
  • TELEFON: 0212592 19 60
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

İnşaat sektörünün en temel ihtiyaçları arasında olan asansör konusunda üretim, malzeme satışı, asansör montajıasansör bakımı ve asansör revizyonu konularında hizmet vermekteyiz.
Kurulduğu günden bu güne montajda birçok başarılı projelerde yer alan, Regnum Asansör makine daireli (MR) asansörler, makine dairesiz (MRL)asansörler, hidrolik asansörler,  yük asansörleri, hastane asansörleri, araç asansörleri, hidrolik lift, engelli asansörleri, monşarj (yemek servis) asansörleri gibi yapılan montajlar; konutlar, fabrikalar, hastaneler, alışveriş merkezleri, hava limanları gibi birçok yaşam alanında kullanılmaktadır

Asansör montaj hizmeti verirken, en önemli hedefimiz kalite ve müşteri memnuniyetini en üst noktada tutmaktır. Bu nedenle, dünyada kabul görmüş markalarla ticaret hacmini günden güne attırarak, müşterilerimize geniş bir seçenek yelpazesi sunmaktayız. Özellikle, müşterilerimizin isteği doğrultusunda çeşitli montaj seçenekleri sunmaktadır.
Teknik hizmet kalitesini en üst düzeyde tutan, can ve mal güvenliği açısından asansör montajı esnasında sağlam, kullanışlı, güvenilir olmasına gerekli önemi ve özeni göstererek Regnum Asansör olarak kabinlerde geçen süreyi mutlu bir ana, içinde bulunulan mekânı da güvenli bir yapıya dönüştürmek ve çok sayıda insanı aynı anda etkileyebilecek bir alanda hizmet vermenin bilinciyle hareket etmekteyiz.

İlkelerimiz, üslubumuz, iş yapma biçimimiz ve sunduğumuz çözüm seçenekleriyle müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi gaye edindik. Memnuniyeti hedef alan, hızlı ve çözüm üreten Regnum Asansör olarak her yeni teknolojiyi titizlikle inceleyip, güvenli, pratik ve kullanılır hale getirmeye yönelen bir anlayışla azimle çalışmaktayız.
Şık ve zarif tasarımlarımızla yegâne hedefimiz Regnum isminin güvenilir ve kalite ile beraber anılmasını sağlamak ve bu yolda devam etmektir.
Regnum Asansör’den montaj, revizyon, asansör bakım hizmeti alan müşteriler Türkiye’nin bir çok ilinde güvenle kullanmaktadırlar.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
× WhatsApp Hemen Destek