TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
559 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: ALİ BAYINDIR
  • ADRES: Mehmet Akif Mahallesi, Ezgi Sokak, No:6/A Çekmeköy/İstanbul
  • TELEFON: 0216 527 4088
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 00:09 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

İmalat ve montajını yaptığımız asansörlerin projelendirilmesi işlemi firmamız bünyesinde deneyimli ve uzman personelimiz tarafından teknik hesapları EN81 standartlarına uygun olarak bilgisayar ortamında yapılır ve 95/16/AT asansör direktifi ile gelen tüm şartları yerine getirmektedir. Rekor Asansör, ayrıca bakım, onarım, teknik servis hizmetleri konusunda  İSTANBUL , DÜZCE ve BOLU başta olmak üzere çeşitli bölgelerde imalatını ve montajını gerçekleştirdiğimiz asansörlerde kullanılan malzemelerin tamamı TSE, TSEK, ve CE kalite belgelidir.

Şirketimiz Kaliteli ve çağdaş hizmet prensipleri hizmet vermekten gurur duymaktadır. Günümüz teknolojisini takip ederek sektörümüzün lider firması olabilmek için kalite ve dürüst iş anlayışımızdan ödün vermeden sizlere ulaşmak arzusundayız. Tecrübeli teknik personelimizin yeteneklerinin kaliteli malzeme ve ilkeli iş anlayışımızla birleştirerek, hizmeti en üst seviyede tutarak vazgeçilmez olmak Rekor Asansör ailesinin ortak amaç ve gayesidir.

Siz değerli çözüm ortaklarımızın katkıları ile sunacağımız hizmette çağdaş ve ileri teknolojiyi sizlerin hizmetine sunan daimi bir çözüm ortağınız olacağımız inancı ile adımlarımızı büyük bir kararlılık ile sürdürmekteyiz.

Ürün ve hizmetimizde, yasal standart mevzuatlara uyarak, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayarak, çalışmalarımızın kaliteye katılımını sağlayarak, güler yüzlü hizmet vererek müşteri memnuniyetini sürekli kılmak ve kalite yönetim sisteminin sürekli iyileştirmesini sağlamak kalite politikamızdır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.