TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
263 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Firma Yetkilisi
  • ADRES: Akçaburgaz Mevkii Alkop Cad. Alkop Sanayi Sitesi C-3 Blok No:7-8 Hadımköy - Esenyurt İstanbul
  • TELEFON: 0 212 858 21 72
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Şirketimiz; 1988 yılı 2. yarısında kurulmuştur. Şirketimiz 1992 yılında sermaye arttırımı ile beraber limited şirket statüsüne geçmiştir. Şirketimiz gerek yurtiçi gerekse yurtdışından en yüksek kalitede malzeme üreten üretici firmalar kanalıyla malzeme ve materyal ihtiyacını karşılamakta ve sorunsuz asansörler imal etmektedir.

 
Royal Asansör,  sektöründe 18 yıl hizmet vermiş, kalitesini tüm Türkiye’ye ve dünyaya kanıtlamış bir kuruluş ve markadır. Firmamız ISO9001:2000 ve CE çalışmalarını tamamlamış ve 2006 yılı sonunda bu belgeleri almaya hak kazanmıştır.Bunun yanısıra TSE Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi, Sanayi Bakanlığı Satış Sonrası Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi ve Garanti Belgesi Sertifikalarına sahiptir.
 
Uzman Kadrosu ile yüksek inşa kapasitelerine ulaşan,  kaliteli referansları ile sabitleşmiş olan Royal Asansör,  asansör arıza bakım, servis,  montaj ve mühendislik hizmetleri,  asansör avan projeleri,  Fenni Muayene Raporları , Asansör İşletme Ruhsatı,  plan,  proje ve Asansör Yıllık Periyodik Kontrol Raporlarının da hizmetini vermektedir.
 
Kalitesini referanslarıyla kanıtlamış olan Royal Asansör Firması,  çalışmalarında kazanmış olduğu başarıların haklı gururunu taşımaktadır.Vermiş olduğu taahhütleri eksiksiz bir şekilde yerine getiren firmamız,  kalite standartını daima yüksek tutan,  gelişen teknolojiyi takip eden,  müşterilerine en kaliteli hizmeti verebilmek amacıyla,  sürekli kendini yenileyen bir firma özelliği taşımaktadır.
 
Servis işlemlerinde,  teknik personelimiz her biri kendi dalında uzman mühendis , tekniker ve bu konularda uzman elemanlardan oluşmaktadır.Öncelikle hedefi müşteri memnuniyeti olan kuruluşumuz,  müşterilerine daima kesintisiz ve kaliteli hizmet verebilmek amacıyla,  7/24 saat çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.
 
Ülkemizde Asansör sektörünün lokomotif firmalarından olan Royal Asansör, araştırma geliştirme proseslerinin sürekliliği için;  genç dinamik ve alanlarında uzman olan çalışanlarını,  çalıştıkları konulara daha hakim olabilmeleri için ; Sanayi ve Ticaret Odalarındaki eğitimlere göndermekte, işletmesinde kullanılan tüm cihaz ve tezgahlarının teknolojinin gerisinde kalmaması için,  makine parkını düzenli olarak büyütmektedir.
Avrupa Birliği Direktiflerine uygun üretim yapmak için alınması gerekli olan kalite belgeleri,  beraberinde kaliteyi her alana taşıma amacıyla alınmaktadır.Kaliteye yapılan yatırım , daha fazla verimlilik, daha fazla müşteri memnuniyeti olarak işletmeye geri döner.
 
Royal Asansör Firmasının müşteri ilşkilerine gelirsek; müşterileriyle açık ve etkili diyalog kurarak, karşılıklı güven ve desteğe dayalı yenilikçi bir anlayış oluşturmuştur.Satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ; hizmet ve ürünleri ekonomik ve zamanında sunması, bu anlayışın ispatıdır.
 
Müşterilerimizle yakın temasta bulunduğumuz satış sonrası hizmetlerde müşterilerimizden gelen öneriler, şikayetler ilgili birimlerde kayıt edilir, arıza bakım-onarım departmanına iletilerek en kısa süre içerisinde gerekli müdahalenin yapılması sağlanır.
Kalite yönetim sistemlerini sürekli iyileştiren Royal Asansör , öncelikle şirketin rekabette başarılı olabilmesi ve imkanlarının arttırılması , artan imkanlarla da çalışanların yaşam koşullarını geliştirilmesini öngören bir anlayışı benimsemelerine aracı oldu.Bu anlayışın temelinde karşılıklı güven ve işbirliği öğeleri yatmaktadır. Sağlıklı bir çalışma ortamı Royal’de sürekli iyileştirme olgusunun gelişimine olanak sağladı.Oluşan sağlıklı zeminde çeşitli grupsal faaliyetler hayata geçirilerek , çalışanların katılımı teşvik edildi.
“Sürekli İyileştirme” ve “Çalışanların Katılımı” iş mükemmelliği yolculuğumuzun adımlarıdır.Royal Yönetimi olarak şirketin performansı için , en belirleyici etkenin insan unsuru olduğu benimsenerek “işi en iyi , o işi yapan bilir” ilkesi paralelinde çalışanların yaratıcı potansiyellerinin harekete geçirilmesi hedeflendi.İnsana saygı prensibi , Royal iş mükemmelliği anlayışının temeli oldu.
 
Makine,  Malzeme,  Teknoloji gibi donanımların aslında bedeli karşılığı her işletme tarafından alınabileceği bilinci,  Royal Asansörü farkı yaratacak etken olarak insan öğesine yöneltti.İnsan odaklı iş mükemmelliği yolculuğumuz yoğun eğitim programları ve sağlıklı iletişim ile güçlendirilip,  kurum içinde yaygınlaştırıldı.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
× WhatsApp Hemen Destek