TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
551 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Firma Sahibi
  • ADRES: K.O.S Bölgesi Büyükkayacık Mah. Lalehan Cad.No 13/A Selçuklu/ Konya
  • TELEFON: 0 332 342 45 21
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Şahlift Asansör 1998 yılından beridir, Asansör sektöründe hizmet veren, 40 kişilik mühendislik tasarım, üretim ekibi ve 4000 m² kapalı alanı ile asansör ve ekipmanları imalatında, sektöründe kalite ve müşteri odaklığı temek alacak şekilde devam etmektedir. Kaliteli iş gücü ve üretim maliyetleri avantajı ile yurt içi ve yurt dışında lider firma olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

 

Asasör sektöründe 10 yılı aşkın süredir, hizmet vermiş olduğu çalışmalarında, kalitesini Türkiye’ye ve Dünya’ya kanıtlamış tescilli bir kuruluş ve markadır. Sektöründe bir çok kuruluşa öncülük ederek iso 9001-2000 hizmet yeri yeterlilik belgesi, sanayi bakanlığı satış sonrası hizmetleri yeterlilik belgesi ve garanti belgesi sertifikalarına sahiptir. Kalitesi referansları ile sabitleşmiş olan şahlift asansör çalışmalarında kazanmış olduğu başarıların haklı gururunu taşımaktadır.

İşlem yaptığı her alanda vermiş olduğunu tahhütleri eksiksiz yerine getiren, kalite standardını daime yüksek tutan, her geçen gün teknolojiyi aralıksız takip eden ve teknolojik gelişmelerde pay sahibi olan şahlift, müşterilerine en kaliteli ve kesintisiz hizmeti verebilmek için, her konuda kendisini geliştirmeye devam etmektedir. Servis işlemlerindeki alt yapısını Dünya ve Avrupa normlarına uygun olarak oluşturan şahlift asansör, bunun için teknik personelini Uzman Mühendis ve teknikerlerden oluşturmuştur. Teknik personelinin her biri kendi alanında hizmet verebilecek kapasite yapısındadır.

Öncelikli hedefin müşteri memnuniyeti olduğunu prensip edinen kuruluşumuz, müşterilerine daima kesintisiz ve kaliteli hizmet verebilmek için teknik kadrosuna ilave olarak müşteri temsilcilerimizin öneri ve şikayetlerini dikkate alarak, yapılan çalışmaların seyrini, müşteri istekleri ve beklentilerine göre belirlemektedir.

Firmamız bünyesinde satışı yapılan asansör ve gerekli parçaları olan kabin, pano, otomatik ve yarı otomatik kapılar, Şahlift asansör tarafından yapılmakta olup, AR-GE çalışmalarına da devam edilmektedir. Genel olarak diğer asansör aksamları ise alanında uzman olan firmalardan karşılanarak, Şahlift asansör kalitesiyle müşterilerinin memnuniyetine sunulmaktadır. Ayrıca Şahlift Asansör; Rusya, Belarus, Özbekistan, Gürcistan, Azerbaycan, Mısır, Suriye, İran, Irak ile ihracat yapmaktadır.

Saygılarımızla

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.