TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
279 ZİYARETÇİ
 • YETKİLİ KİŞİ: Firma Sahibi
 • ADRES: Topraklık Mahallesi 619 Sokak No:99 Pamukkale / DENİZLİ
 • TELEFON: 0 258 263 09 02
 • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 00:09 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ DENİZLİ

FİRMA HAKKINDA

1957 yılından bu güne her tür ve kapasitede mekanik ve hidrolik asansörlerin tasarımı, montajı, imalatı, servisi ve bakımı konularında, standart paketler veya özel çözümler sunuyoruz.

Denizli’nin önde gelen markalarından olan “Salman Asansörleri” temellerini 1957 yılında atmıştır. 20 yy. da inşa edilen ve gücünü 21 yy. taşıyan SALMAN markası hem geleneği hem de geleceği temsil etmektedir. Firmamız uzun hayat yolculuğunda, toplumun ihtiyaçlarına yeni anlamlar kazandıran bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Her tür ve kapasitede mekanik ve hidrolik asansörlerin tasarımı, montajı, imalatı, servisi ve bakımı konularında, standart paketler ve özel çözümlerle her zaman müşterinin yanındadır.

İnşa etmekte olduğunuz binaya tesis edilmek üzere teklif ettiğimiz SALMAN marka asansörlere CE işaretini iliştiriyor ve işletme ruhsatına AT uygunluk belgesini tanzim ediyoruz.

Firmamızın amacı koşulsuz müşteri memnuniyetidir. Bizim için memnuniyet ise firmamızı sadece kendi tanıtımlarımızla değil, müşterilerimizin bizleri tanıtması ve tanıdıkları dostlarına SALMAN markasını tavsiye edebilmesidir. Kaliteli malzemeyi ve işçiliği ön planda tutmak firmamızın değişmez hedefi olmuştur.

Salman Asansör olarak sadece yapım aşamasında değil sonrasında da müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Kuruluş prensiplerimiz doğrultusunda müşterilerimizin taleplerini, ihtiyaç ve beklentilerini tespit ederek doğru zamanda ve kalitede hizmet sunabilmek için çalışıyoruz.

En iyi kaliteyi, sürekli hizmet anlayışını uygun fiyata almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Vizyonumuz;

Estetik ve fonksiyonel açıdan en iyi asansör çözümleri sunarken, kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyetini sağlayarak sektörümüze öncülük etmektir…

Misyonumuz;

Yüksek kalite ve standartlarda hizmet sunarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkararak insanlığa ve çevreye karşı sorumluluklarımızı yerine getirmektir…

Firma Politikamız;

Müşterilerimizin taleplerini zamanında ve tam olarak karşılayan,

hizmette güven veren, müşteri memnuniyeti ve kalite prensiplerine bağlı kalan , etik değerlere ve müşteri odaklı çözümlere önem veren, sosyal sorumluluk sahibi bir firma olmaktır…

Kalite Politikamız; 

 • Mevcut ve muhtemel müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak ve müşteri beklentilerinin üzerinde hizmet sunmak,
 • Kalite yönetim sistemi gereklerini yerine getirmek, sistemin verimli çalışmasını ve sürekli gelişmesini sağlamak,
 • Yeniliklere açık olmak ve her zaman son teknolojileri kullanmak,
 • İş güvenliği hususunda yönetmeliklere tam uyum sağlamak,
 • Faaliyetlerimizi yasal zorunluluklara ve standartlara uygun olarak sürdürmek,
 • İnsana ve insan hayatına önem vererek sektörümüzde elde ettiğimiz unvanı güvenilir ve kaliteli işlerle sürdürmek,
 • Risk ve fırsatların sürekliliğini sağlamak,
 • Proseslerin performans sürekliliğini sağlamak,
 • Hayatı daha yaşanabilir kılmak için müşterilerimize standardı yüksek ürünler sunmaktır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
× WhatsApp Hemen Destek