TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
364 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Firma Yetkilisi
  • ADRES: Necip Fazıl Mah. Kuran Kursu Cad. Kaynaşlı Sok. No: 46 Sultanbeyli - İstanbul
  • TELEFON: 0216 497 31 09
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 00:09 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Monşarj , Servis asansörü ve  Yemek Asansörü nedir?

Monşarj, dilimize Fransızcadan “monte-charge”  kelimesinden devşirilmiş ; anlamı servis asansörüdür. Servis asansörleri ağırlıklı yemek servisleri ve büyük mutfaklarda kullanıldığı için yemek asansörü olarak da anılmaktadır.

Monşarj ( Servis asansörü , Yemek asansörü ) yük taşıma için tasarlanmış asansörlerdir. İnsan taşıyan asansörlerden farklı olarak daha küçük olabilir ; parçaları karşılaştırıldığında boyutsal ve işlevsel olarak farklılıklar gösterebilirler. Servis asansörlerinde giyotin tipi yukarıdan açılan kapı kullanılır. Giyotin kapılar, basit bir hareketle açılıp kapanması sayesinde kullanıcıya büyük kolaylık sağladığı gibi, yarı otomatik kapılar gibi açıldıklarında yer işgal etmezler. Servis asansörlerinde yükle temas eden alanların bakımından hijyenik unsurlara uygun materyallerden imal edilmesi çok önemlidir.

Servis Bakım – Onarım ve Montaj

Firmamız İstanbul ve çevresine servis vermektedir. Hastane ve fabrikalara  7/24 arıza servisimiz mevcuttur. İstanbul  içerisinde arızalara araçlı servislerimiz en kısa sürede müdahale etmektedir. Asansörün arızasına müdahale eden  ekipler bina yetkilisine imzalı olarak arıza bildirim formu vererek, asansörün aylık arıza seyri ve nedenlerini takip ederler.Bir sonraki arıza kaydı ile karşılaştırarak önlemlerini alırlar.

Asansör Sistemleri ve Parçaları

Firmamız Monşarj Asansörler başta olmak üzere asansör alanındaki çeşitli ihtiyaçları karşılamaktadır. Tümleşik Asansör Kontrol Sistemleri ve Makine Dairesiz Asansörler gibi modern çözümler sağlayan firmamız, Asansör Butonları, Asansör Kumanda Kartları, Asansör Panoları gibi ekipmanları da temin etmektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.