TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
551 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Firma Yetkilisi
  • ADRES: Merkez mah. 1105 sk. No:2 ofis : 4 Esenyurt -İstanbul
  • TELEFON: 0212 620 20 02
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

20 Yıllık Tecrübe

2002 yılında kurulan Serhatlılar Mühendislik faaliyetlerine mekanik alanında başladı. Sektörün son teknoloji uygulamalarını benimseyerek faaliyetlerine devam eden firmamız alanında önemli referanslar ile mekanik alanında Türkiye çapında hizmet vermeye başladI.

2004 yılından itibaren, doğalgaz departmanının da firmaya entegre edilmesi ile birlikte doğalgaz alanında hizmet vermeye başlayan Serhatlılar Mühendislik, yine mekanik alanında olduğu gibi, sektördeki en yüksek uygulamalar ile çalışmalarına devam etmekte.

Doğalgaz departmanının kurulmasından sonra, bu alanda 2008 yılında İstanbul’da ilk yedi firma arasına giren Serhatlılar Mühendislik, özellikle İstanbul’da en çok tercih edilen firmalardan biri konumuna geldi.

2010 yılından itibaren çalışma alanını genişleten firmamız, asansör departmanını da bünyesine katarak asansör alanında çözümler sunmaya başladı. Dünyaca ünlü üreticilerin ürünleri ile faaliyetlerine devam eden Serhatlılar Mühendislik, uzun yıllardır mekanik alanında elde ettiği tecrübe ve teknik yeterliliği asansör alanında da kullanmaya devam etmekte. Evsel ve endüstriyel asansör çözümleri ile faaliyetlerine devam eden Serhatlar Mühendislik, müşteri memnuniyeti adına teknik servis ağını genişleterek, tüm İstanbul çapında teknik servis hizmetlerine başladı.

Müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışan firmamız, bu anlayış ile teknik yeterlilik ve tecrübeyi de birleştirerek sunduğu hizmet sayesinde, bir yıl içerisinde 100’den fazla evsel ve endüstriyel asansör uygulamasını başarıyla gerçekleştirdi.

2002 yılından bu yana, her zaman sektörün en yüksek teknolojilerini uygulayarak faaliyetlerine devam eden Serhatlılar Mühendislik, müşteri memnuniyetine her zaman önem vererek çalışmalarını sürdürmekte. Asansör modernizasyonu, kurulumu ve teknik servisinin yanısıra, doğalgaz ve mekanik alanlarında da müşterilerine çözüm sağlamaya devam etmekte.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.