TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
463 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Firma Sahibi
  • ADRES: Ostim Mh., 1451. Sk (Ankara İvedik Organize Sanayi Bölgesi) No:94, 06370 Yenimahalle/Ankara
  • TELEFON: (0312) 394 60 51
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 00:09 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

MARS MÜHENDİSLİK TİC. LTD. ŞTİ. SERVON ASANSÖR Ankara merkezli, Türkiye’nin her yerinde hizmet sunabilen, asansör sektöründe yıllardır faaliyet gösteren bir kuruluştur.

Artık asansör teknolojisi gelişti hiçbir şey eskisi gibi değil… Doğru zamanda, doğru iş ortaklarıyla çalışmak çok önemli.

Kurulduğu 1989 yılından bugüne, inşaat taahhüt firmaları başta olmak üzere, kamu ve belediye kuruluşları olarak yaklaşık 500’den fazla projede imzası bulunan, imza attığı projelerde yaratıcı, güncel ve verimli çözümler sunan SERVON ASANSÖR, sektörel faaliyetlere başladığı günden bugüne kadar yurt içinde yaptığı çalışmalar ve sağladığı müşteri memnuniyeti ile sektörde haklı yerini almıştır. Bununla birlikte, yine aynı sektörde olmak üzere yüzlerce müşterilerine halen bakım hizmetleri sunmaktadır.

Firmamızı rakiplerinden ayıran en önemli özellik; sadece yapılan hizmetin kalitesi değil, müşteriye olan duyarlılık ve insan sağlığına,iş güvenliğine verdiği önemdir.

Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini hedef almış olan firmamız sektör içerisinde önde gelen kuruluşlar arasında olmak için Kalite Politikası ve Hedeflerine bağlı olarak çalışmalarına aynı ciddiyet ve özveri ile devam etmektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.