TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
123 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Firma Yetkilisi
  • ADRES: Bağlarbaşı Mah.Sümbül Sk. No:51/A Maltepe İstanbul
  • TELEFON: 02163701655
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 00:09 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

İnsan Asansörleri

İnsan asansörleri apartman, ofis binaları gibi alanlarda kullanılan sistemlerdir. Çeşitli kapasitelerde, asansör boşluğuna uygun olarak üretilen insan asansörleri için hız ayarları binaların yüksekliğine göre ayarlanabilmektedir. İnsan asansörleri kullanılacak alana göre makine daireli ve makine dairesiz olarak imal edilebilmektedir. İnsan taşımada kullanılan asansör modelleri arasında panoramik asansörler, hidrolik asansörleri, halatlı asansörler sayılabilir.

Hidrolik Asansör
Hidrolik asansör sistemleri çok katlı olmayan binalarda kullanılan asansör sistemleridir. Makine dairesi bulunan hidrolik asansör sistemleri oldukça sessiz çalışmakta, tek ve çift piston seçenekleri ile üretilebilmektedir. Kalkış ve durma anında yumuşak olan hidrolik asansörler insan taşımanın yanında servis asansörü, yük asansörü olarak da kullanılabilmektedir.
Panoramik Asansör
Özellikle oteller ve alışveriş merkezlerinin iç kısmında rastlayabileceğiniz panoramik asansör sistemleri estetik görünümleri ve yolculuk esnasında 180 derecelik bir açı ile görüş imkanı sağlaması açısından tercih edilmektedir. Panoramik asansör sistemleri için piyasada pek çok farklı kabin tasarımı bulunabilmektedir. Hidrolik sistemlerin kullanıldığı panoramik asansörler sessiz çalışmaları sayesinde iç mekanlarda sorunsuz olarak kullanılabilmektedir.
Makine Dairesiz Asansör
Makine dairesiz asansör sistemleri çok katlı olmayan yapılarda alandan kazanmak amacıyla tercih edilen asansör sistemleridir. Oldukça sessiz çalışan makine dairesiz asansörler makine dairesi kurulmasına olanak tanımayan yapılarda kullanılmaktadır. Asansör sistemini çalıştıran tahrik makinası kuyu içine ya da asansör kabini üzerine monte edilebilir.
Servis Asansörü
Yolcu trafiği yoğun olan yapılarda kullanılmak üzere tasarlanan servis asansörleri özellikle geniş kabinleri sayesinde bir seferde çok daha fazla yolcu ve yük taşımaya imkân tanımaktadır. Alışveriş merkezleri, hastane ve yaya trafiğinin yoğun olduğu toplu taşıma noktalarında görebileceğiniz servis asansörleri istenilen tip, kabin modeli ve kapasitede imal edilebilmektedir.
Engelli Asansörü
Şehir içinde toplu taşıma duraklarının bulunduğu metro, tramvay, tren istasyonu gibi noktalarda engelli vatandaşların kolay ulaşımı amacıyla kullanılan engelli asansörleri ayrıca alışveriş merkezi, otel ve kamu binalarında tercih edilmektedir. Engelli asansörleri merdivenlere monte edilebildiği gibi platform şeklindeki modelleri de bulunmaktadır.
Yürüyen Merdiven Sistemleri
Oteller, alışveriş merkezleri, havaalanı, büyük ofis binaları gibi alanlarda kullanılan yürüyen merdiven sistemleri ve yürüyen yol sistemleri yayaların rahat gezebilmesi, çok katlı binalarda kolayca dolaşabilmesi ve uzun yolları kısa sürede alabilmesi amacıyla tasarlanmış olan sistemlerdir. Her türlü binaya göre açık veya kapalı olarak uygulanabilen yürüyen merdiven ve yürüyen yollar kullanılmadıkları anlarda enerji koruma sistemi ile işletme masraflarının azaltılması yönünde olanak sağlamaktadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
× WhatsApp Hemen Destek