TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
83 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Firma Sahibi
  • ADRES: Cumhuriye Mah. Otopark Sok. No:33/3 Grup Apart Eskişehir
  • TELEFON: 0222-233 06 38
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 00:09 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ ESKİŞEHİR

FİRMA HAKKINDA

Firmamız 1984 senesinden bu yana sizlere hizmet vermenin mutluluğunu yaşamaktadır. Bundan sonra da hizmetlerini daha geniş bir yelpazede sürdürmeye ve sürekli kendini geliştirmeye devam edecektir. Bu kapsamda 2000 yılında İstanbul’da bir şube açarak Marmara bölgesinde hizmet vermeye başlamıştır.

Şirinel Asansörler San.Tic.Ltd.Şti.olarak 2003 ve 2004 yılları arasında yapmış olduğumuz çalışmalar doğrultusunda hem teknoloji, hem kapasite hem de hizmet anlamında önemli gelişmelere imza atmış bulunuyoruz. Geçtiğimiz iki senenin sonunda yapılan yatırımlar doğrultusunda 2005 yılına girerken  ISO 9001-2000 kalite belgesi ve CE işareti kullanma yetki belgesini almış bulunuyoruz

Bize duymuş olduğunuz güven sayesinde geniş bir müşteri portföyüne ulaşmış olup yapacağımız yatırımlarla yeni ve teknolojik asansör malzemelerinin üretimini gerçekleştirerek müşteri portföyümüzü daha da büyütmeyi hedefliyoruz. Her türlü ihtiyacınıza anında cevap verebilen teknik kadromuz, pazarlama satış personelimiz ve biz üst yönetim grubu olarak daima sizlere en iyi hizmeti sunmaya devam ederken günün koşulları doğrultusunda kendimizi en iyi şekilde geliştirmeye devam edeceğiz.

Şunu bilmenizi isterim ki 22 senedir sizlerle beraber yürüyen ve büyüyen Şirinel ailesi daha nice seneler sizlerle beraber olmaya ve modern hizmetlerinden tüm müşterilerini faydalandırmaya devam edecektir.

Saygılarımızla…..

Yönetim Kurulu Başkanı
Yusuf TAMİR

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
× WhatsApp Hemen Destek