TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
353 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Firma Yetkilisi
  • ADRES: Bozkurt Mahallesi Dere Sokak No: 10 Kat 3 Pangaltı / Şişli 34398 - İSTANBUL
  • TELEFON: 0212248 23 22
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Firmamız 2001 yılında kuruldu ve kurulduğu günden bugüne aralıksız olarak Asansör ve Yürüyen Merdiven Sektöründe; imalat, montaj ve servis alanlarında; müşteri memnuniyetini, can ve mal güvenliğini üstün tutarak ve en önemlisi kaliteden ödün vermeden hizmet vermektedir.

Kalite Standartlarını kendine hedef olarak seçen firmamızın temel prensibi, müşteri memnuniyetinin eksiksiz olması ve bunun her geçen gün artmasını sağlamaktır.

Genel Merkez Ofisimiz ve Fabrikamız İstanbul’da bulunmaktadır. Merkez Ofis haricinde Türkiye çapında 1 Bölge Müdürlüğümüz, 2 Temsilciliğimiz ve farklı lokasyonlarda sürekli bulunan ekiplerimizle 52 ildeki ünitelerimize, en üst düzeyde satış öncesi ve sonrası destek hizmetleri vermekteyiz. Firmamız yurt dışı fabrikalarından aldığı ürünleri Türkiye’de imal ettiği komponentler ile birleştirerek ürettiği asansör ve yürüyen merdivenleri günümüzde Türkiye, Orta doğu, Türkiye Cumhuriyetleri ve Avrupa’da toplu konut, gökdelen, iş merkezi, otel, hastane ve fabrika gibi her türlü yapıda kullanıcılara hizmet vermektedir.

Kullanılan malzemelerin kaliteli olması, güvenilirliği, üretilen fabrikanın kaliteli kontrol sistemine sahip olması, maliyetin düşük, kullanımın uzun süreli olması kalitenin yüksek düzeyde olduğunu garantileyen faktörlerdendir. Tüm malzemelerin kaliteli olması, ise yürüyen merdiveni ve asansörü tamamen güvenilir kılmaktadır. Bu hususları göz önüne alarak tüketicinin tüm ihtiyaçlarına kapı açmak, doğru yöne sevk ederek, memnun edip; her türlü kullanıma uygun çeşitlerimiz ile en iyi hizmeti verme ilkesindeyiz.

Firmamız müşterilerinden aldığı gücü yaptığı doğru yatırımlarla güvene dönüştürmüştür. Bugünkü üretiminin verimi, seçkinliği ve kalitesi markamızı yarınlara taşıyacak en büyük garantidir.

Misyonu
Firma kültürümüzden aldığımız güçle “KALİTESİ GÜVENLİK GARANTİSİ” sloganımız altında yeni ürünler, yeni çözümler, yeni teknolojiler geliştirmek Bu nedenle hedefimiz ürün ve hizmet kalitemizdeki sürekliliği daimi şekilde artırmak amacındadır.

Vizyonunu
Şikâyete yol açmadan çalışan, her zaman yenilikçi ve ihtiyaçlara yönelik  verimliliği ön planda tutulan asansör ve yürüyen merdiven çözümleri üretip piyasaya sunarak müşteri memnuniyeti sağlamak amacındadır.

Markamız
Şikâyete yol açmadan çalışan, her zaman yenilikçi ve ihtiyaçlara yönelik  verimliliği ön planda tutulan asansör ve yürüyen merdiven çözümleri üretip piyasaya sunarak müşteri memnuniyeti sağlamak amacındadır.

STIGLER™  1860 yılında Augusto Stigler tarafından Milano’da bir mühendislik firması olarak kurulmuştur. İlk elektronik asansörler 1898’de üretilmiştir. Türkiye de Hıdiv kasrı, Narmanlı, Parma Apartmanı, gibi yurt içi ve yurt dışında sayısız projeye imza atmıştır.

STIGLER™  uluslararası platformlarda kalite anlayışıyla Kendine saygın bir yer edinerek firmamızın Türkiye menseli markası haline gelmiştir.

Markamızın Estetik ve Fonksiyonel üretim anlayışını Şirketimizin Hizmet Politikası ile birleştirdiğimizde elde ettiğimiz sonuç,

Kuruluşumuzdan bugüne dek hiç değişmedi:”KALİTESİ GÜVENLİK GARANTİSİ™”altında tescillendi.

STIGLER™  sizi değerli müşterileri arasında görmekten ve markanızın itibarına yakışır Tatminkâr hizmetlerini sunmaktan onur duyacak.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.