TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
467 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Firma Sahibi
  • ADRES: Bademlik Yolu Caddesi No: 306/C KEÇİÖREN - ANKARA
  • TELEFON: (0312) - 580 27 26
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 00:09 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ ANKARA

FİRMA HAKKINDA

Hakkımızda

2009 Yılından bu yana montaj hizmetlerinde sektöründe söz sahibi olmayı hedefleyen Tekno Asansör sürekli büyüyen referans yelpazesi ile, asansörlerini bize teslim edip memnun kalan müşterilerimiz bu hedefe ulaşmamızdaki en büyük destek noktamız olmuştur. Müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetini sürdüren firmamız, İmalat, Montaj, Bakım, Revizyon, Proje, Üretim konularında kalite, performans uygun fiyat ve dünya standartlarına uygun çalışmalarını sürdürmekte ve hedeflerine güvenle yol almaktadır.Satış ve teslimat sonrası Periyodik Bakım Hizmetleri yanında verdiği Garanti Güvencesi ile de müşteri memnuniyetine de güç katmaya devam etmektedir.

Güncel kalite standartlarını ve teknolojiyi yakından takip ederek; ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi güvencesinde

Tekno Asansör kurulmasıyla birlikte Toplam Kalite Yönetimi Çalışmalarına başlayarak hizmet ettiği sektörde kaliteyi standart hizmet haline getirmeyi hedeflemiştir.

Müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetini sürdüren firmamız, İmalat, Montaj, Bakım, Revizyon, Proje, Üretim konularında kalite, performans uygun fiyat ve dünya standartlarına uygun çalışmalarını sürdürmekte ve hedeflerine güvenle yol almaktadır.

Satış ve teslimat sonrası Periyodik Bakım Hizmetleri yanında verdiği Garanti Güvencesi ile de müşteri memnuniyetine de güç katmaya devam etmektedir.

Hareket Yaşamaktır.

Modern yaşamın getirdiği yapı içi ulaşım gereksinimlerini doğru analiz etmek.

Nitelikli iş gücü yetiştirerek, proje ve müşterilerin gereksinimlerini en iyi şekilde karşılayacak uygunlukta ve kalitede asansörler ve yürüyen merdivenler tesis ederek inşaat sektörünün ve son kullanıcıların hizmetine sunmak.

Dürüstlüğün ve müşteri odaklılığın temel alındığı üstün nitelikli hizmet süreçleri yaratmak.

İnsanların güvenli ve kesintisiz bir şekilde, asansör ve yürüyen merdiven kullanımlarını sağlamak

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.