TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
282 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Firma Sahibi
  • ADRES: Atatürk Cad. Reşadiye Mah. Kültür Sokak No:10/B RİZE
  • TELEFON: 0 464 223 33 32
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ RİZE

FİRMA HAKKINDA

Hakkımızda:

” Temizel ,, asansör elektrik firması 2011 yılında faaliyete başladı. Yeniliği ve teknolojiyi insanlarımıza en güzel  şekilde ulaştırmak , ülkemiz için en iyisini yapmak ,elindeki tüm imkanları seferber eden ” Temiz Hizmet ,, sözünü kendisine ilke edinen  bir  firmadır.1988 yılında elektrik tesisatçılığına başladık.1999 yılında ise elektrik tesisatçılığın yanında asansör sektöründe de bugüne kadar bir çok işlere imzamızı attık. Bu bilgi ve tecrübemizle 2011 yılında kendi firmasını açarak siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına yolumuza devam edeceğiz. Öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyetidir. Bu hedefi daha ileriye taşımak için firmamız İSO 9001 kalite yönetimi  CE ,TSE- HYB , Gümrük ve Tİcaret Bakanlığı Satiş Sonrası YeterlilikGümrük ve Ticaret Bakanlığı Garanti Belgelerini kısa bir zaman içerinde aldı .

” Temizel ,, asansör  elektrik yöneticileri olarak siz sevgili müşterilerimize  saygı  ve sevgilerimizi sunuyoruz.

Misyonumuz:

TEMİZEL ASANSÖR  gelişen teknolojiyi takip ederek, kaynaklarını gerektiği gibi kullanabilen, yenilik ve gelişime açık, müşteri memnuniyetini kendine ilke edinen,ülke ekonomisine katkıda bulunan bir firmadır.

Vizyonumuz:

Asansör firmaları içinde örnek oluşturup, TEMİZEL ASANSÖR isminin kaliteli hizmet anlayışı ile bütünleşmesini sağlayarak, Türkiye ve Avrupa’da öncü bir firma ve aranan bir marka olabilmektir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
× WhatsApp Hemen Destek