TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
444 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Fatih Bey
  • ADRES: Sakarya Mh. 10. Yavuz Sk. No:17/A Osmangazi / BURSA
  • TELEFON: 0 (224) 272 12 22
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 00:09 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ BURSA

FİRMA HAKKINDA

Teskar Asansör, 2 yılı aşkın süredir sektörde olan firmamız özellikle Bursa merkezli olarak hizmet vermektedir. Sektörde Asansör Montajı konusunda birçok firmanın ilerisinde olan firmamız bu anlamda birçok ilke imza atmıştır. Yeni teknoloji birçok ürün Türkiye’de ilk defa firma personelimiz tarafından kullanılmıştır.

Tüm süreçlerde kalite odaklı yaklaşım baz alınmaktadır.

Deneyimli ve uzman kadromuz sürekli yeni teknolojilere ayak uydurmaktadır.

Deneyimli ve uzman kadromuz ile teknolojiyi sürekli takip etmekteyiz.

Firmamız 10+ yıllık tecrübeye sahiptir.

HİZMETLER

Asansör Montaj
Teskar Asansör, 25 yılı aşkın süredir özellikle Bursa merkezli olmak üzere yüksek kalitede montaj hizmeti vermekteyiz. Deneyimli personelimiz mümkün olduğu kadar hızlı sürede montaj hizmetini tamamlayıp gerekli testleri yapmakta ve asansörü teslim etmektedir.

Asansör Revizyon / Modernizasyon
Teskar Asansör, Asansör sektöründeki deneyimlerimiz neticesinde siz değerli müşterilerimize revizyon hizmeti vermekteyiz. Asansörün en ince detayına kadar incelenip planlamalar yapılmakta ve sizlere yapılacaklar teklif olarak sunulmaktadır. Teklif onayınızdan sonra en kısa sürede asansörünüz en modern asansör haline getirilmektedir. Bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimiz sadece kurallara göre değil ileri yüksek seviye konfor ve kurallara göre revizyon hizmeti vermektir.

Asansör Arıza / Bakım
Teskar Asansör, Her mekanik sistemde olduğu gibi özellikle asansörlerde de bakım hizmeti oldukça önemlidir. Bakım yapılan bir asansörün ve asansör parçalarının oldukça uzun yıllar kullanıldığı kanıtlanmıştır. Ayrıca bakım hizmeti arızayı önlemekte ve asansörde meydana gelebilecek maddi hasarları da engellemektedir. Dolayısıyla da kazalara yol açan sebepleri ortadan kaldırmaktadır. Ülkemizde bir türlü anlaşılamayan bakım konusunda önemli hizmetler vermekteyiz.

Asansör Projelendirme
Asansör sektöründe yenilikleri başaran Teskar Asansör, Asansör Projelendirme ve Teknik Şarame Hazırlama Hizmeti vermektedir. Özellikle büyük firmalar ve çoklu sayıda asansör içeren projeler için Asansör Projelendirme ve Teknik Şarame Hazırlama Hizmeti vermektedir. Sizler de en uygun fiyat ile asansör temini için bu hizmeti kullanabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.