TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
337 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Sercan Özüçer
  • ADRES: MENDERES MAH. AYAŞ SOK. NO:2/6 SİNCAN/ANKARA
  • TELEFON: 0312 394 51 79
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 00:09 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ ANKARA

FİRMA HAKKINDA

HAKKIMIZDA

2000 yılında A. Uğur TÜRKEN tarafından kurulan firmamız, asansör bakım, arıza, yenileme, montaj hizmetinde bulunmuştur.Kurumsallık kapsamında  2014 yılında TUĞLİFT ASANSÖR ismini alarak   hizmetinde kaliteden ödün vermeyen, ulusal ve uluslararası standartlara uygun, müşteri beklentilerini karşılayan  ürünler üretmeyi, kullanıcın can ve mal güvenliğini ön planda tutarak  kalite sorumluluk ve süreklilik ister bilincini ilke edinmiştir.

Firmamız Avrupa kalite standartlarına ulaştığını tasdikleyen CE (tam kalite güvence) belgesini alarak belgeden de açıkça anlaşılacağı gibi TUĞLİFT tasarım, yapı, montaj, tesisat, son muayene ve testler için  ilgili EN 81-1, 81-2 normlarının gereksinimlerini karşılayan bir kalite güvence sistemi uygulamaktadır.

Her tip ve ebatta insan yük, hasta, servis, araç, panoramik asansör yapan, aynı zamanda malzeme satışı bulunan firmamız; yöneticileri, mühendisleri, işçileri ve tüm diğer çalışmalarıyla sektördeki titiz faaliyetlerini  sürdürmektedir.

Sizlerin desteği ve tercihi ile geldiğimiz bu yerde Türkiye‘nin hemen hemen tüm şehirlerine yaptığımız asansör sayısı  her geçen gün  artarak sürmektedir.

Sitemize ve bizlere  gösterdiğiniz ilgiye çok teşekkür ederiz. Her türlü görüş ve önerileriniz için bize iletişim sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

TUĞLİFT ASANSÖR​

VİZYON & MİSYON

 

EN İLERİ TEKNOLOJİYİ UZMAN KADRO İLE BÜTÜNLEŞTİRİP , GENİŞ KİTLELERE ULAŞABİLECEK ÖRNEK, YAYGIN, BÜTÜNLEŞMİŞ BİR HİZMET SUNMAK VE KULLANICILARIN MEMNUNİYETİNİ EN ÜST SEVİYEDE TUTMAKTIR.

TOPLUMA FAYDA SAĞLAYAN YENİLİKÇİ ÜRÜN VE HİZMET SUNMAKTIR.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.