TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
413 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Adnan Bey
  • ADRES: Necip Fazıl Mah.Trabzon Cad.Farabi Sk.No:12/1 Sultanbeyli/İSTANBUL
  • TELEFON: 0216 497 46 03
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 00:09 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

1990 yılından itibaren asansör sektöründe failiyet gösteren firmamız 1993 yılında kurumsal kimliğe kavuşarak 25 yıllık tecrübemizle hizmetimize devam etmekteyiz.

Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteli hizmeti prensip edinmiş olan TURKUAZ ASANSÖR  birinci sınıf ürünleri ve konusunda uzman servisi ile müşterilerine özel çözümler sunmaktadır.

Kusursuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile faaliyetini sürdüren firmamız, İmalat, Montaj, Bakım, Proje, Üretim konularında kalite, performans uygun fiyat ve dünya standartları ölçülerine göre çalışmalarını sürdürmekte ve hedeflediği müşteri potansiyeline ulaşmaktadır.

Satış ve teslimat sonrası Periyodik Bakım Hizmetleri yanında verdiği Garanti Güvencesi ile de müşteri memnuniyetine de güç katmaya devam etmektedir.
Halen CE, ISO 9001 2008, TSE ve Hizmet Yeterlilik Belgelerimizle birlikte yetişmiş eğitimlerini tamamlamış mühendis, tekniker ve teknisyen kadromuz ile sizlere en uygun şekilde hizmet vermektedir.

Kaliteli malzeme ve ilkeli iş anlayışımız ile birleştirerek en iyi hizmeti vermek Turkuaz Asansör ailesinin ortak amaç ve gayesidir. Turkuaz Asansör ailesi olarak sunduğumuz hizmetle çağdaş ve ileri teknolojiyi sizlerin daimi çözüm ortağınız olma inancı ile adımlarımızı büyük bir kararlılıkla sürdürmekteyiz.

Değişen teknolojiyi takip ederek, yenilikçi ürün ve estetik görünüm odaklı çözümleri ile asansör konusunda teknolojik bilgi birikimine sahip kadrosu ile ihtiyaca cevap veren ürünler imal etmektir.

Kaliteyi ana prensip olarak seçmiş olan firmamız Turkuaz marka asansörlerinde yüksek kaliteye sahip malzemeleri kullanmayı ilke edinmiştir.

Müşteri memnuniyeti tüm faaliyetlerimizin merkezidir ve çalışanlarımızın da en önemli görevi müşterilerimizi memnun edebilmektir. Bunun sonucu olarak tekrar tercih edilen firma konumunda kalabilmektir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.