TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
227 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Firma Sahibi
  • ADRES: OSTİM OSB 1201. Cad. No:45 Yenimahalle / ANKARA
  • TELEFON: 0 312 354 2200
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 00:09 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ ANKARA

FİRMA HAKKINDA

Deneyimli teknik kadroya sahip firmamız, üstün malzeme kalitesiyle ürettiği asansörlerin, tüm malzemelerini kendi bünyesinde kalite kontrolden geçirerek kullanmaktadır.

Firmamız, kurulduğu 1979 yılından bugünlere uzanan firma tecrübesi ve kurucumuz Ahmet TOSUN’un 1960 ‘lı yıllardan bu günlere uzanan imalat ve montaj tecrübesiyle, yüksek teknoloji ürünü olan vvvf frekans kontrollü, manüel veya tam otomatik kat ve kabin kapılı, simplex, dubleks, triblex kumanda sistemli şahıs, yük, servis, oto, hasta ve panoramik tiplerde e.mekanik ve/veya hidrolik tahrikli asansörlerin imalatı, montajı, modernizasyonu ve satış sonrası periyodik bakım, arıza ve servis hizmetlerini yürütmektedir.

Firmamız ayrıca geniş makina parkuru ile her kapasite ve özellikteki asansörlerimizde kullandığımız Makina-Motor grubu, Kabin, Kabin İskeleti, Karşı Ağırlık Şasesi, Manüel Kat Kapısı, Makina Şasesi ve Ray Bağlantı Elemanlarının imalatlarını da yapmaktadır.

Kaliteyi, Müşteri Memnuniyetini ve Sürekli İyileşmeyi kendine politika edinen firmamız, 2014/33/AB Asansör Yönetmeliğine göre Kalite Yönetim Sistemini (ISO 9001:2008) de kapsayan B+E modülünden CE İşaretlemesi yapabilmek için SZUTEST, s.p.Body 2195 tarafından asansör tiplerine göre belgelendirilmiş olup TSE Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesine, Sanayi Sicil Belgesine, Kapasite Raporuna ve Mühendis SMM belgesine sahip olup imalatlarını standartlara ve Asansör Yönetmeliği Hükümlerine uygun olarak yapmaktadır.

Uzun yıllar boyunca kullanıcılara kesintisiz hizmet vermesi beklenen asansörler konusunda firmamızın size de hizmet vermek istediğini belirtir, kıymetli siparişlerinizi bekleriz.

BİZ KİMİZ & NE YAPIYORUZ?

Tüm faaliyetlerinde, TS EN ISO 9001 Kalite Sistem Belgesi’ ne sahip yerli firma olmanın haklı gururunu taşıyan ve sektörde 41.. Yılını yaşayan ÜMİT ASANSÖR olarak;

İhtiyacınız olacak yerli ve ithal asansör tesisleri ile alakalı her türlü asansörlerin yapımı, modernizasyonu, teklif hazırlama ve mühendislik hizmetleri konularında hizmetlerinizde olabilmek arzusundayız.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
× WhatsApp Hemen Destek