TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
353 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Firma Yetkilisi
  • ADRES: Üsküdar / İstanbul
  • TELEFON: 0 (532) 220 3704
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Üsküdar Asansör firması olarak bizler kaliteli hizmet vermeyi misyon edinmiş, son derece saygın ve işinin ehli olmuş bir firmayız. Firmamızın kuruluş tarihinden itibaren bu kadar başarı elde etmesinin en büyük sebeplerinden birisi de empati yapabiliyor olmamızdır. Müşterilerimize her zaman kendimiz nasıl bir hizmet görmek istiyorsak o şekilde hizmet veriyoruz yani en iyi hizmeti… Asansör hizmetlerinin tamamı çok hassas bir işlemler bütünüdür. En basitinden mesela tamir işlemi büyük bir dikkatle ve konsantrasyon ile yapılmalıdır. Aksi halde önlenemez bazı kötü durumlar ile karşılaşmanız olasıdır. Firmamız bünyesinde çalıştırdığı bütün personelleri büyük bir özen ile seçmektedir. Üst düzey yöneticilerimiz, müşteri temsilcilerimiz ve alanında uzman kalifiyeli elemanlarımız ile sektörün en iyi firması olduğumuzu siz değerli müşterilerimize gururla söyleyebiliriz.

Firmamız yalnızca Üsküdar ve çevresinde değil İstanbul’un bütün ilçeleri ve İstanbul’un çevre illerine servis ağı bulunduğu için her yere hizmet olanağı sağlamaktadır. Bizi nerede bulursanız bulunun arayabilir ve hizmetlerimizden rahatlıkla ve tabii ki sonsuz bir güven ile faydalanabilirsiniz. Firmamız müşterileri ile güven ve saygı çerçevesinde bir iletişim kurmayı amaç edinmiş bir firmadır. Her müşterimize son müşterimizmiş gibi özenle davranıp hizmetlerimizin en iyisini vermekteyiz. Firmamızın amaçlarından birisi de her müşterisini devamlı birer müşteri haline çevirmek istemesidir. Müşterilerimiz ile işimiz bittikten sonra onları bırakmıyor ve devamlı müşterimiz olmaları için eşsiz bir hizmet ile hep bizi tercih etmelerini sağlıyoruz. Üsküdar Asansör olarak firmamız kuruluş tarihinden itibaren müşterilerinin neredeyse %80 olan bir kısmını devamlı müşteri haline getirmiş durumdadır. Bu oldukça iyi bir oran olup gitgide büyümektedir.

Firmamız her geçen gün kendisini yenileyen ve son model teknolojiden yararlanan bir firmadır. Onarım ve bakım işlemleri için kullandığımız tüm araç ve gereçler 1.kalite ürünlerdir. Yine asansör onarımında kullandığımız bütün yedek parçalar 1.sınıf malzemeler ile üretilmiş parçalardır. Sağlam temeller üzerine inşa etmiş olduğumuz firmamız siz değerli müşterilerimiz ile asansör sektöründe var olmaya devam etmektedir. Sizler olmadığınız sürece bizlerde olamayız. Bunun bilincinde bir firma olarak sizleri asla kaybetmeyip, hizmetlerimize yenilerini eklemeye devam edeceğiz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.