TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
515 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Firma Sahibi
  • ADRES: İvogsan Ağaç İşleri Sanayi Sitesi, 1357. Sokak, No:12 OSTİM/06378 ANKARA
  • TELEFON: 444 0 858
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 00:09 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ ANKARA

FİRMA HAKKINDA

1972’den bugüne Türkiye ile Yükseliyor Türkiye’yi Yükseltiyoruz…

Tamamen yerli sermaye ile dünyanın en iyi komponentlerini kendi imalatlarımızla birleştirerek halatlı taşımacılık sektöründeki asansör, yürüyen merdiven, yürüyen yol ve teleferik sistemleri kuruyoruz.

Yıllardır gerçekleştirdiğimiz yüzlerce konut projeleri, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi ve bünyesindeki yapılar, Metrolar, Kamu Binaları, Oteller, Üniversiteler, Alışveriş ve Yaşam Merkezleri, İbadet yerleri , Ulaşım ve Şehir Seyir Alanlarındaki dikey ve yatay taşıma sistemlerimizle  milyonlarca insanımıza konforu , kaliteyi ve güvenin hizmetini veriyoruz. Dünyada çok önemli bir yeri ve işlevi olan Teleferik taşımacılığıyla Türkiye’nin önemli bir ihtiyacını karşılıyor, Lider firma olarak faaliyete aldığımız ve alacağımız tesisler ile kullanıcı dostlarımıza seyir zevki ve hayatı kolaylaştırma imkanı sunuyoruz.

Grubunda 600 kişiyi aşan tecrübeli ve yetişmiş kadromuz, tüm Türkiye sathına yayılan pazarlama ekibimiz ve 7/24 teknik servis ağlarımız ile müşterilerimize kesintisiz hizmette dünya standartlarını sağlıyoruz.

İnsanların emniyeti ve mutluluğunun en büyük değer olduğu bilinci içerisinde yüksek mühendislik çalışmalarına ve   AR-GE faaliyetlerine sürekli destek verip, kaynak ayırarak, Valter’in en iyiyi arayış vizyonunu   taviz vermeden devam ettirip uyguluyoruz.

Yeni projelerin yanında, mevcut asansör sistemlerini ve yürüyen merdiven sistemlerini, markasına, yaşına bakmaksızın  modernizasyon prensipleri  içerisinde Valter kalitesi  farkı  ile   düzenleyip  kullanıma sunuyoruz. Ayrıca bakım-servis departmanlarımız müşterilerimize sürekli hizmet vermeye devam ediyor.

Sosyal sorumluluk projeleri, sponsorluklar, spor ve sanat etkinlikleri ile gönüllere dokunuyor, sağlıklı yarınlara bizde katkı sağlıyoruz. Çalışanlarımızın mutluluğu kadar müşterilerimiz mutludur anlayışı ile şirket içi aktivitelerimizi kesintisiz sürdürüyoruz.

Valter olarak yarım asra yaklaşan yolculuğumuzda  değişimin ve kalitenin öncüsü, sektöründe de Türkiye’nin en başarılı gruplarından birisi olduk.

Tüm faaliyetlerimizi koşulsuz müşteri memnuniyeti, uluslararası standartlara uyum ve sürekli gelişim çerçevesinde yürüterek ülkemizde yakaladığımız istikrarlı başarı grafiğini ve dünyadaki saygın konumumuzu her gün biraz daha yukarılara taşımaya kararlıyız.

Valter,

aşağı-yukarı ‘’en iyisi’’

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.