TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
299 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Firma Sahibi
  • ADRES: Hüseyin Okan Merzeci Blv. M.Ali Oğuz Apt. Altı No: 699 D Yenişehir / MERSİN
  • TELEFON: 0324 341 38 16
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 00:24
SERVİS YERLERİ MERSİN

FİRMA HAKKINDA

HAKKIMIZDA

Avrupa’da ve Ortadoğu’da asansör konusunda lider olan çeşitli firmalarla işbirliği içinde çalışmalarını sürdürmektedir. Sektörün önde gelen yerli ve yabancı tedarikçileri ile koordinasyon ve işbirliği sonucunda, ileri teknoloji ürünü olan mikro işlemci kumandalı, akıllı asansör, yüksek hızlı ve özel donanım gerektiren asansörler de Vektör Asansör’ ün uzmanlık alanı haline gelmiştir.

Bütün bu çalışmalar yürütülürken, , kalite ve güvencesini T.S.E., ISO 9001 ve CE Belgesi ile tescillemiştir. Bugün artık, projelendirilmesinden üretim ve servis hizmetlerine kadar her bakımdan özel hizmet sunulmasını gerektiren hastaneler, idari hizmet binaları, turistik tesisler ve iş merkezlerinin tercihlerinden biri Vektör Asansör olmaktadır.
Portföyümüzde yer alan kurum ve kuruluşlarla çalışmak, bizleri işimizi sürekli geliştirmeye yönlendirdiğinden mutluyuz. Bizim için olmazsa olmaz kavramlar var; emniyet, estetik, uzun ömürlülük ve müşteri memnuniyeti.Vektör Asansör olarak, çalışmalarımızda benimsediğimiz kalite anlayışımızı, bu dört ana unsur üzerinde temellendirdik ve bu şekilde yürütmeye devam ediyoruz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
× WhatsApp Hemen Destek