TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
375 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Firma Sahibi
  • ADRES: 1421 Sk. No:59/B Alsancak - İZMİR
  • TELEFON: 0.232.421 14 62
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 00:09 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ İZMİR

FİRMA HAKKINDA

Şirket kuruluşumuzun ilk temelleri 1964 ve 1965 yılları arasında ortaya çıkmıştır. O yıllarda ülkemizde sınırlı olanaklardan dolayı asansör sektöründe yabancı firmalarla çalışılmaktaydı. Ülkemize olan bağlılıkla, ilk yerli firmalar arasına girmek için sahip olduğumuz tecrübelerimizi, imkânlarımızı ve hayallerimizi birleştirerek, kaliteden ödün vermeden ve iş ahlakını prensip edinerek 1976 yılında ASOFİS ASANSÖR olarak şirketimizi kurduk. Kuruluşumuzun ilk yıllarından itibaren sektörde lider yerli ve yabancı malzeme firmaları ile çalışarak, en son teknolojiyi kullanarak, sorunsuz tesisler kurarak, yüzlerce binanın bakım hizmetini üstlenmekteyiz.

Müşterilerine en hızlı, en kaliteli hizmet anlayışı ile, Ege, Akdeniz, Marmara Bölgesi gibi özelikle turistik beldelerde otel, tatil köyü ve hastane gibi tesisler de, insan, yük, monşarj, panoramik ve hidrolik asansörler tesis ettik.

Hedefimiz, teknolojik gelişmeleri esas alarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, kusursuz tasarımlarla montajlar yapmak, satış sonrası hizmet sürekliliği ilkesi uyarınca revizyon ve arıza / bakım hizmet vermek, sürekligelişerek yurt dışı yatırımlar yapmaktır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.