TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
544 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Firma Sahibi
  • ADRES: Toros Mah. 78050 Sk. İş Site Apt. No: 36 Çukurova / ADANA
  • TELEFON: 0 322 232 29 21
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 00:09 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ ADANA

FİRMA HAKKINDA

Vulkan Asansör Mak.Müh.San.ve Tic.A.Ş.

Firmamız 2006 senesinden beri Adana, Mersin, İskenderun, Hatay, Gaziantep, Niğde, Osmaniye illerinde hizmet vermektedir. Löher firmasının Akdeniz distribitörüdür. Ake firmasının yetkili bakım servisidir. 2006 senesinden beri hemen hemen her tip asansörün montajını gerçekleştirdik. Çukurova İnşaatın yapmış olduğu TOKİ konutları 24 adet asansör, Özekip Hedef İnşaat firmasının yapmış olduğu TOKİ konutları 90 adet asansör, Kulak İnşaatın yapmış olduğu Kulakkent Sitesi 42 adet asansör, Kurt İnşaat ve Balak Metalin ortak girişimi ile yaptığı Kiza İş Merkezinin 13 adet asansör, Bekaroğlu İnşaatın yapmış olduğu Temacity projesi 20 adet asansör, Decathlon mağazası engelli asansörü, Optimum Koton mağazası 2 adet yürüyen merdiven, Kiza İş merkezi 2 adet yürüyen merdiven, Mersin Forum Alışveriş merkezi Koton mağazası 6 adet yürüyen merdiven, Güngör İnşaatın Isparta Keçiborlu’da yaptığı TOKİ konutları 16 adet asansör, Mersin Ortadoğu Hastanesi 1 adet asansör bunlardan birkaç tanesidir. Bu projelerin içerisinde Mersin Ortadoğu Hastanesinin yeri bende ayrıdır. Hastane son kat yüksekliği 2600 mm’dir. Normalde standartlarda 3800 mm istenen bu ölçü, hastanede çok düşüktür. Bundan ötürü o asansörde mühendislik birikimimi kullanma şansına eriştim. Asansör son kata geldiğinde kabin motoru yarısına kadar geçiyor ve motor son katta kabinin içinde görünür şekilde panoramik bir asansör yapma fırsatım oldu. Bu bakımdan ötürü o asansöre her gidişimde yaptığım iş bana ayrıca keyif veriyor.

Bununla beraber, firmamız 2017 senesi içerisinde Emay Asansör ile bir distribütörlük anlaşması imzaladı. Schmelz marka fotoselli bina giriş kapıları ve konutlar içerisinde kullanılan otomatik kapıların satışı, montajı ve servisi ile ilgili. Bundan böyle, firmamız Asansör sektörü haricinde yine inşaat firmalarına hitap ederek fotoselli giriş kapısı ve konut içerisindeki otomatik kapılar ile ilgili hizmet verecektir.

Firmamız yönetim kurulu başkanı Kerim Ozan Gökoğlan, Makine Yüksek Mühendisi olup yüksek lisansını konstrüksiyon üzerine yapmış, bitirme tezini asansör titreşimlerinin analizi üzerine vermiştir. Sektöre 2002 yılında girmiş olan Kerim Ozan Gökoğlan, bu süre zarfında Makine Mühendisleri Odasında çeşitli görevlerde bulunmuş, 2005 yılında II. İletim teknolojileri kongresinde asansör titreşimleri konusunda, 2012 yılında asansör sempozyumu ve sergisinde Asansör montajında oluşabilecek kazalar ve kazaları önleme yolları konusunda konuşmacı olarak katılmıştır. Elektrik Mühendisleri Odasında asansör sinyalizasyonu üzerine bildiri yayınlamıştır.

Şirketimiz, asansör montajı, modernizasyonu, bakımı ile yürüyen merdiven, yürüyen bant montajı, modernizasyonu ve bakımı konularında hizmet vermektedir.

Firmamız, makine daireli mekanik, makine dairesiz mekanik, makine daireli hidrolik ve makine dairesiz hidrolik asansörlerin montajı ile yürüyen merdiven ve bantların montajları konusunda teknik yeterliliğe sahip bir firmadır.

2012 yılında almış olduğu kalite belgeleri ile yapılanmasını tamamlamış, büyük bir servis ağı ile Adana, Mersin, Hatay, Niğde il sınırları içerisinde hizmet vermektedir.

2013 yılında ihracata başlayan firmamız K.K.T.C’de asansör montajlarına başlamış ve orada Cümbezli Mekanik olarak montaj yetki belgesi almış, şu an montaj hizmetine devam etmektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.