TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
505 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Raşit Kaya
  • ADRES: Esenevler Mah. Cengiz Topel Cad. No: 182/A Ümraniye - İSTANBUL
  • TELEFON: 0216 505 75 25
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Wimex Asansör “Her tür ve kapasitede elektrikli ve hidrolik asansörlerin tasarımı, montajı, imalatı, servisi ve bakımı” konularında, standart paketler ve özel çözümlerle her zaman yanınızdayız. Satış, Tasarım, İmalat, Montaj ve en son olarak Satış Sonrası Hizmetler ile devam eden tüm süreçler içersin de ilgili departman yetkililerimiz ve müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile sizlere akılcı çözümler sunmaktayız.


İstanbul’da bölüm müdürlüklerimizin bulunduğu operasyon merkezi binamız ve imalat ve depo alanlarının bulunduğu fabrika binamız ile toplam 6500 metrekare kapalı alanda, tüm amacımız sizlere hatasız ve üstün nitelikli hizmet vermektir. Kuruluş düşüncemizde, bu yatırımları sizlere sağlıklı hizmet ulaştırabilmemizin asgari gerekliliği olarak gördük.


Wimex Asansör 25 yılı aşkın deneyimimiz ile güncel kalite standartlarını ve teknolojiyi yakından takip ederek; ISO 9001:2000 kalite yönetim sistemi güvencesinde, AB teknik mevzuatı 95/16/EC sayılı asansör direktifine uygun ve modül H yeterliliğinde faaliyet göstermekteyiz. Nihai hedefimiz; mevcut mevzuatlara tam uygunluğun yanı sıra, iştigal alanımız çerçevesince insanlara ve çevreye başka faydalar sağlayabilmek, bu konularda da faaliyet gösterebilmek ve WİMEX markasını güçlendirerek yarınlara taşımaktır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.