TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
256 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Firma Yetkilisi
  • ADRES: Eyüp Sultan Mah. Müminler Caddesi Elvan Sokak No:4 Sancaktepe
  • TELEFON: 0 216 561 95 21
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 00:09 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

1998 yılında kurulan, merkezi İstanbul Sancaktepe’de olan firmamız, kendi fabrika tesislerinde gerçekleştirdiği üretimin, her aşamasını kalite kontrol sürecini işleterek yapmaktadır.

Deneyimli yönetimi, teknik kadrosu ve ileri teknolojiye sahip makine parkuru ile yurtiçi ve yurtdışı müşterilerine hizmet veren firmamız, kalite anlayışını koşulsuz müşteri memnuniyeti olarak belirlemiştir. Sistemini müşteri beklentilerini dikkatle analiz ederek oluşturan ve Avrupa standartlarına uygun ürün sunma hedefiyle imalatını gerçekleştiren firmamız, her türlü kuyu şartları ve kuyu ölçüleri için uygun çözümler üreterek müşterilerine hizmet etmektedir. Firmamız sahip olduğu TS EN ISO 9001, TSEK, Marka Tescil ve Endüstriyel Tasarım Belgelerine ilave olarak yarı otomatik kat kapıları ve tam otomatik kat kapıları için “Yangına Dayanım Sertifikası” almış ve bu alanda sektörde öncü firmalardan birisi olmuştur.

Firmamız asansör kapıları, kabinleri ve mekanik sistemleri üretimine ilave olarak,” yetersiz ölçülü kuyular” için sistem çözümleri üretmiş ve bu sistemleri belgelendirerek YETERLİFT Kapı ve Kabin, FİTLİFT Trac, FİTLİFT Hydra, MRLLİFT, NESTLİFT ve GIGALİFT markalarıyla müşterilerinin hizmetine sunmuştur.

Yeterlift Asansör deneyimli kadrosu, yüksek kapasiteli makine parkuru ve müşterilerinden aldığı destekle güven esaslı bir anlayış ekseninde müşteri ihtiyaçlarını karşılamaya devam edecektir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
× WhatsApp Hemen Destek